Informacje

Tajemniczy LingZhi Tajemniczy LingZhi Hot

W medycynie chińskiej znany jest już od tysięcy lat jako niezwykły lek o wszechstronnych właściwościach. Natomiast u nas wiedza o nim dopiero raczkuje. W ostatnim czasie wielu badaczy przeprowadziło liczne testy oraz eksperymenty potwierdzające jego niezwykłe możliwości. Zapraszam do lepszego poznania grzyba Ganodermalucidum, znanego również pod nazwą LingZhi.

Cenne składniki LingZhi

Skład grzyba LingZhi jest o wiele bogatszy niż wielu znanych nam roślin. Świadczy o tym fakt, że ilość substancji składających się na niezwykłe działanie określa się na ponad dwieście. Ganodermalucidum zawiera między innymi: organiczny german, polisacharydy, adenozyny, triterpeny, błonnik oraz liczne enzymy.

Właściwości antynowotworowe

Dzięki zawartości polisacharydów i tri terpenów Ganoderma wzmacnia odporność organizmu, reguluje funkcje układu immunologicznego oraz powstrzymuje rozwój komórek nowotworowych. Polecany jest do stosowania jako suplement po chemioterapii, środek zapobiegający nawrotom choroby oraz w celu poprawy jakości życia osób cierpiących na raka.

Wpływ na wygląd skóry

Ganodermalucidum ma również właściwości zapobiegające procesom starzenia się skóry. Zawiera w swoim składzie przeciwutleniacze hamujące aktywność wolnych rodników, chroni DNA komórek. Oprócz tego zapewnia skórze odpowiedni efekt nawilżenia i zmniejsza transepidermalną utratę wody.

Alergie

LingZhi hamuje rozwój reakcji alergicznej. Jest stosowany przy pokrzywce, świądzie, obrzęku, a nawet astmie alergicznej. Przywraca równowagę w organizmie, łagodzi podrażnienia skórne w stanach alergicznych.

Lek dla człowieka XXI – wieku

Oprócz wpływu na skórę, Ganodermalucidum może być stosowany jako lek na większość chorób cywilizacyjnych. Obniża poziomu cholesterolu oraz cukru, rozbija skrzepliny w naczyniach krwionośnych, a także zapewnia równowagę hormonalną. Może być stosowany wspomagająco przy nadciśnieniu, zaburzeniach czynności wątroby, nadwadze oraz niedowadze.

To dopiero wstęp do ogromnej wiedzy jaką przyniosły badania nad LingZhi. Zachęcam do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego niezwykłego grzyba, który zyskuje coraz większą popularności również na polskim rynku.


Czytano: 7249
Ilość publikacji: 4
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze: Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca przedmiotów z zakresu kosmetologii i dermatologii.


POLECAMY
więcej artykułów autora Wioleta Faruga


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum