17 Feb, 2019
Warsaw
9 ° C
Do góry
  /  Edukacja

Marketing to zbiór elementów, które składają się w jedną całość. Im lepiej te elementy są do siebie dopasowane i logicznie się uzupełniają, tym pewniejsze jest odniesienie sukcesu na rynku. 

Wiele osób stojących przed wyborem własnej drogi zawodowej związanej z branżą kosmetyczną zastanawia się czy ukończenie szkoły policealnej pozwoli im zdobyć wymarzoną pracę.

Duża liczba ofert wielu placówek zachęca przyszłe kosmetyczki do skorzystania z ich oferty.

Reforma szkolnictwa wyższego coraz bliżej, co ze sobą przyniesie?

Co najmniej trzymiesięczne praktyki zawodowe na kierunkach o profilu praktycznym, stypendia naukowe dla studentów od pierwszego roku studiów oraz ułatwienie dostępu do studiów wyższych osobom dojrzałym. A to tylko niektóre

W 2004 i 2007 roku aż 93 proc. ankietowanych twierdziło, że warto się uczyć, dziś liczba ta zmalała do 82 proc.

Jakie jeszcze wnioski wypływają z badań „Aktualne problemy i wydarzenia” przeprowadzonych przez CBOS w dniach 6-12 czerwca 2013 na

Rozmowa z Hanna Dolecką, wykładowcą Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy – www.medyczestudia.pl  

Już nie od dziś wiadomo, że nie tylko kobiety chętnie chodzą do kosmetyczki. Coraz częściej prym wiodą w tym mężczyźni. Poza codziennie dostępnymi zabiegami, panowie coraz chętniej poddając się modzie, korzystają z usług kosmetyczki wspomagających samodoskonalenie się tuż przed ślubem.

Mistrz nierzetelności naukowej oszukał redakcję topowych pism Nature i BMJ Case Reports. W jaki sposób?

Zapraszamy na dzień otwarty w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie 29 czerwca 2013.

Zdecydowana większość z nas nie rozumie informacji pojawiających się na etykietach produktów spożywczych. Brak świadomości tego co zjadamy może odbić się nam czkawką już za 20 lat.

Bowiem, jak przewidują eksperci, przy utrzymującej się nieświadomości żywieniowej w 2035 otyły będzie

Metoda „kopiuj-wklej”stała się wśród polskich studentów tak powszechna, że zjawisko plagiatowania bez ogródek można określić mianem choroby rodzimego szkolnictwa wyższego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress