Informacje

Najnowsze metody walki z Cellulitem Najnowsze metody walki z Cellulitem Hot

Czy słowo „innowacja” albo pojęcie „najnowocześniejsze osiągnięcia techniczne” może odnosić się do sposobów walki z cellulitem? Dlaczego nie! Producenci aparatury i sprzętu medycznego, a także twórcy współczesnych kosmetyków udowadniają nam to regularnie. Chcesz wiedzieć czym tym razem zaskoczą branże? Zastanawiasz się o co poszerzyć własną kartę zabiegową, żeby nadążać za konkurencją? Przeczytaj koniecznie! Dziś pierwsza propozycja z przeglądu.

{jathumbnail off}DUOTECHNOLOGY: Kawitacja + RF- Jedno urządzenie, dwie technologie, niezliczone korzyści!

Skoro prowadzisz nowoczesny gabinet kosmetyczny, doskonale wiesz, że dla twojego klienta najbardziej cenny jest czas, szybkie rezultaty i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Wyobraź sobie, że do takich samych wniosków doszli producenci sprzętu. Efektem ich wzmożonej pracy jest najnowszy aparat - DUOTECHNOLOGY. Na razie brzmi tajemniczo? Zrobimy wszystko, żeby trochę rozjaśnić to pojęcie. Na początek wyjaśnijmy dlaczego „duo”. Otóż w tym jednym, niewielkim urządzeniu połączono siły kawitacji ultradźwiękowej i RF (fal radiowych). Jakie rezultaty? Sprawdź to! Podobno DUOTECHNOLOGY: Kawitacja + RF osiąga znakomite efekty w walce z cellulitem. Straszliwa pomarańczowa skórka naszych klientek wreszcie znalazła godnego przeciwnika - głowicę RF (monopolarną 70mm) o mocy 180W. Za jej pomocą wykonasz coccon_aparat.pngskuteczny masaż tkanki i przyspieszysz przepływ krwi. Urządzenie posiada parametry ustawień, które dopasowujesz odpowiednio do problemu. W zależności od stadium w jakim jest cellulit naszej klientki sięgasz po odpowiednią głowicę, a aparat ją rozpoznaje i kalibruje. W trakcie zabiegu kontroluje możliwą moc i  częstotliwość w zależności od wybranej części ciała. Nie ma więc ryzyka pomyłki w ustawianiu parametrów, by osobie, której dopiero tworzą się mikrozastoje żylne i limfatyczne lub tej, na której skórze dopiero uwidaczniają są nierówności zastosować zbyt wygórowane parametry. Doświadczony operator szybko oceni stopień cellulitu, łatwo określi czy jego stan można nazwać już chorobą i  dobierze odpowiednio moc oraz czas trwania zabiegu. Brzmi jak sztuczna inteligencja? Może odrobinkę. Tak jak zdążyłeś się domyśleć Coccon Duotechnology to nie tylko walka z nadmiernym rozrastaniem się komórek tłuszczowych obrastanych przez włókna kolagenowe, to coś więcej. Dzięki niemu możesz osiągnąć znakomite rezultaty w ukierunkowanych zabiegach: likwidowania tłuszczu, zwalczania cellulitu, ujędrniania, modelowania sylwetki, zabiegach anti-aging oraz liftingujących twarzy. Brzmi obiecująco? To na zachętę jeszcze kilka istotnych informacji. Zabiegi wykonywane przy pomocy DUOTECHNOLOGY rekomendowane są dla każdego rodzaju skóry. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na wykonanie różnych zabiegów w krótkim czasie, bez konieczności używania różnych aparatów.  Najwyższej jakości materiały użyte do wykonania głowic i elektrody zapewniają całkowicie bezpieczny kontakt ze skórą. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę dystrybutora – www.polmax.eu

coccon_zabieg.png


Czytano: 5453
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum