Informacje

Lamprobe bezinwazyjna „mikrochirurgia” Lamprobe bezinwazyjna „mikrochirurgia” Hot

Współczesna technologia otwiera nowe możliwości świadczenia usług bezinwazyjnej „mikrochirurgii” zmian skórnych również w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Nowoczesna radiotermoliza zmian skórnych opracowana przez kanadyjskiego specjalistę podbiła rynek USA i innych krajów świata. Zastosowanie w urządzeniu Lamprobe technologii fal radiowych sprawia, że popękane naczynka krwionośne, włókniaki, brodawki oraz  wiele innych nieprawidłowości skórnych, nie stanowią już problemu. Poznaj najwyższe standardy bezpiecznych usług dla Twoich klientów.

Szansa dla ambitnych 

Radiotermoliza zmian skórnych to zupełnie nowe możliwości dla gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Bezinwazyjne zabiegi mogą wykonywać zarówno kosmetyczki jak i lekarze przeszkoleni przez autoryzowanych instruktorów Abacosun.

Jest to skuteczna metoda  w przypadku: zamykania naczynek krwionośnych, małych teleangiektazji (tzw. pajęczynek), zamykania  naczyniaka gwiaździstego,  naczyniaka wiśniowego (Plamek Campbell de Morgana), usuwania włókniaków, prosaków, kaszaków, oraz  osuszania ropnych krostek trądzikowych. Istotną zaletą jest precyzja, którą zapewniają  specjalne elektrody, dobierane w zależności od rodzaju zmiany. Zabiegi Lamprobe w odróżnieniu od laserowych, kierują energię  dokładnie na obszar, na którym  znajduje się zmiana naczyniowa lub  skórna bez uszkadzania okolicznych tkanek. Kontrolowana i regulowana intensywność impulsów pozwala na optymalne dobranie parametrów.

Ta innowacyjna technologia doskonale sprawdza się i zastępuje przestarzałe już metody chirurgiczne czy też ciekły azot.

Korzyści dla Twojego Gabinetu / Kliniki   

  • Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi poszukiwane przez klientów
  • Lamprobe gwarantuje skuteczność i szybkie efekty
  • Precyzja bez uszkodzenia okolicznych tkanek
  • Krótki czas zabiegu i minimum dyskomfortu (nie wymaga stosowania znieczulenia)
  • Dodatkowe zyski w tym samym czasie. Zabieg można wykonać w trakcie innej usługi np. po mikrodermabrazji
  • Przystępna cena profesjonalnej usługi
  • Specjalistyczne zabiegi na wysokim poziomie podnoszą prestiż gabinetu
 

Praca kosmetologa to codzienne obcowanie z rozmaitymi problemami skórnymi – często zdarza się, że wobec braku odpowiedniego sprzętu klient jest odsyłany do innego gabinetu. Z Lamprobe zatrzymasz klienta w swoim salonie, zapewniając mu najwyższy standard bezpiecznej usługi, która daje błyskawiczne efekty. Lamprobe w sposób radykalny usuwa włókniaki, skutecznie zamyka naczynka krwionośne i jest pomocny  także w przypadku ropnych zmian trądzikowych.

Zaawansowana technologia zatwierdzona przez FDA, posiada certyfikat CE pozwala na powrót do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Dystrybucja, szkolenia: 

ABACOSUN 

Telefon:  58 664 64 51  

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.abacosun.pl


Galeria

Lamprobe bezinwazyjna „mikrochirurgia”
Czytano: 11402
Ilość publikacji: 18
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze: Abacosun jest wiodącą w Polsce firmą specjalizującą się od 1995 roku w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA i solariów. Jest także jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w swojej branży. Firma posiada stabilną sytuację finansową popartą własnym kapitałem oraz budynkami usługowo biurowym i magazynem. Jako lider, Abacosun, bezustannie inwestuje w rozwój, wdraża innowacyjne metody zabiegowe i produkty, zapewniając swoim klientom pewną inwestycję pieniędzy oraz otwierając drogę do sukcesu. Jesteśmy na rodzimym rynku pionierem w propagowaniu na szeroką skalę nieinwazyjnych metod wyszczuplania i odmładzania skóry z zastosowaniem urządzeń. Oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, które odpowiadają wymaganiom współczesnego klienta oczekującego najwyższej jakości i skuteczności. Ich innowacyjność oraz wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody. Tysiące gabinetów współpracujących z Abacosun osiąga sukces i pomnaża swoje zyski. Nasze doświadczenie, know-how i wysoka pozycja na rynku zaowocowały powstaniem unikalnego programu Franczyzy z Abacosun. Gabinety pracujące w tym systemie otrzymają gotowe narzędzia ułatwiające pracę oraz zyskają na starcie bardzo dobrą rozpoznawalność, oszczędzając na kosztach reklamy i promocji. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, wsparcie i profesjonalne doradztwo miedzy innymi w zakresie konfiguracji sprzętu, marketingu świadczonych usług oraz finansowo-księgowe.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum