Informacje

Glamcor od Noble Lashes-Idealna lampa dla mobilnych stylistek i kosmetyczek Glamcor od Noble Lashes-Idealna lampa dla mobilnych stylistek i kosmetyczek Hot

Podczas zabiegu stylizacji rzęs najważniejsze jest zadowolenie klientek. Nie powinniśmy jednak zapominać o sobie. Komfort pracy w naszym fachu jest niezmiernie ważnym elementem. Aby prawidłowo przeprowadzić usługę niezbędne jest dobre oświetlenie. To wszystko daje nam lampa Glamcor od Noble Lashes. Uwielbiana przez wizażystów, stylistów oraz kosmetyczki na całym świecie, szybko podbiła serca stylistek rzęs stając się najbardziej pożądanym narzędziem pracy, a zarazem synonimem profesjonalizmu.

Wiele osób zastanawia się dlaczego Glamcor znalazł tak szerokie grono odbiorców i co sprawia, ze jest tak chętnie wybierany. Powodów jest wiele, przede wszystkim, pierwsze co rzuca się w oczy to zgrabny gabaryt sprzętu. Całość mieści się w niewielkiej, czarnej, elegancko wyglądającej torbie. Nawet ona zaprojektowana została, by zapewnić użytkownikowi maksimum funkcjonalności - posiada dwie rączki, które umożliwiają wygodne przenoszenie, natomiast tył torby został wyposażony w kieszonkę, dzięki której z łatwością stabilnie umieścimy ją na uchwycie walizki co usprawnia transport do klienta. Ma to szczególne znaczenie w przypadku mobilnych stylistek. Warto wspomnieć, że lampa wraz z torbą ważą jedynie 2 kg, a torba oprócz lampy jest w stanie pomieścić jeszcze parę przydatnych rzeczy, niezbędnych podczas zabiegu przedłużania rzęs. Istotne jest również to, że montaż lampy wraz z jej rozpakowaniem zajmuje nie więcej niż 2 minuty, a diody mogą pracować bez przerwy przez 50.000 godzin, co przekłada się na ok. 20 lat użytkowania lampy.

 

Po rozsunięciu dolnego suwaka, naszym oczom ukazuje się poręczny statyw. Rozsuwany teleskopowo umożliwia zarówno pożądane ustawienie rozstawu nóg podstawy, jak i dwupunktową regulację wysokości na jakiej znajdować ma się lampa. Łączenia wykonane są z wysokiej jakości plastiku w szarym kolorze, co w połączeniu z  połyskiem aluminiowych elementów statywu wygląda bardzo nowocześnie.


W drugiej, górnej przegrodzie torby znajduje się właściwa część lampy oraz zasilacz z długim kablem z możliwością skrócenia. Bezcieniowe głowice rotowane wokół własnej osi, osadzone są na dwóch elastycznych ramionach, które można dowolnie dopasować do pożądanej pozycji. Zawarte w każdej z nich 150 diod led daje zimne, dzienne swiatło, bez emisji ciepła. Jest zatem komfortowa dla klientki i od razu po użyciu gotowa do transportu. Tym samym nie traci się czasu potrzebnego na ostygniecie, jak w przypadku tradycyjnych lamp. Pokrętło umieszczone z tylu elementu z panelem dotykowym umożliwia błyskawiczny montaż i sprawia, że moduł można rotować o 360 stopni na statywie. Cała lampa zaprojektowana została tak, by była intuicyjna w obsłudze i nie sprawiała trudności. Regulacja oświetlenia następuje za sprawą panelu dotykowego umieszczonego z boku lampy. W zależności od zapotrzebowania, poprzez dotyk możemy dostosować stopień doświetlenia, których Glamcor oferuje 4 (25, 50, 75 i 100%). Dotknięcie panelu po raz piąty skutkuje wyłączeniem lampy. Światło emitowane przez lampę podkreśla głębię stylizacji oraz doskonale doświetla twarz klientki, co niejednokrotnie znajduje odzwierciedlenie w zdjęciach wykonanych po aplikacji.

 

Z perspektywy czasu śmiało można ocenić, że jest to inwestycja znacząco wpływająca na komfort wykonywanej pracy i oszczędza nasz wzrok, który przy nieprawidłowym oświetleniu jest nadwyrężany. Ten kto choć raz miał styczność z lampą Glamcor od Noble Lashes przyzna, że praca z nią jest czystą przyjemnością.


Lampę można zakupić w sklepie www.noblelashes.pl


Instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes

Anna Chrostowska

 

Galeria

Glamcor od Noble Lashes-Idealna lampa dla mobilnych stylistek i kosmetyczek
Glamcor od Noble Lashes-Idealna lampa dla mobilnych stylistek i kosmetyczek
Czytano: 33465
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum