Informacje

K-MED TECHNOLOGIES II K-MED TECHNOLOGIES II Hot

Rewolucja w zamykaniu naczyń – RADIOELEKTROKOAGULACJA® - NAJNOWSZA EDYCJA NAJSKUTECZNIEJSZEJ TECHNOLOGII ZAMYKANIA NACZYŃ

Popękane naczynia krwionośne, włókniaki, prosaki, plamy de Morgana – są to problemy, 
z którymi bardzo często spotykamy się u klientów gabinetów medycyny estetycznej czy salonów kosmetycznych. Do niedawna zabiegi te stanowiły poważny problem w salonie. Stosowane technologie  często były niewystarczające, aby poradzić sobie np. z naczyniami. Urządzenie K-MED TECHNOLOGIES II powstało z myślą o takich osobach.
Sukces urządzenia wiąże się z innowacyjną technologią ultraszybkich fal radiowych 30 MHz w połączeniu z systemem NeedlePro®. Pozwala ona na wykonanie najskuteczniejszych zabiegów 
w zakresie zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania innych zmian skórnych, takich jak np. włókniaki, prosaki, plamy de Morgana. Głowica urządzenia zakończona jest jednorazową igiełką. Dzięki technologii NeedlePro® zastosowanej na głowicy, cała energia fal radiowych skupia się na końcu igiełki i precyzyjnie przekazywana jest w miejsce, w którym wykonujemy zabieg. 
Pierwsze efekty działania widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Pełen efekt, 
w zależności od wielkości naczyń, możemy, przy mniejszych zmianach, uzyskać już po jednym zabiegu! Klient, przychodząc z małym naczyniem może spodziewać się, że jeśli dobrze domkniemy naczynie, nie będzie musiał powtarzać zabiegu. Jeśli natomiast osoba ma problemy z większymi naczyniami, o średnicy ponad 0,3-0,5mm, niezbędne może być wykonanie zabiegu uzupełaniającego po ok 3 tygodniach od pierwszej wizyty, aby dobrze domknąć naczynie i aby nie otworzyło się ponownie. 
Przewaga urządzenia K-MED TECHNOLOGIES II nad innymi wyraża się m.in. w wielkości zmian, które leżą w spektrum zabiegowym urządzenia. Urządzeniem jesteśmy w stanie całkowicie usunąć takie zmiany, które do tej pory nie mieściły się w spektrum zabiegowym innych technologii. Technologia całkowicie odróżnia się od dotychczas stosowanej technologii elektrokoagulacji parametrami, jakie osiągamy na urządzeniu – częstotliwość 35 MHz, a także możliwość regulowania dawki energii wyrażanej w J/cm2. 
Technologia RADIOELEKTROKOAGULACJI® wykorzystana w urządzeniu K-MED TECHNOLOGIES II sprawi, że staniesz się ekspertem w dziedzinie problemów z naczyniami i innymi zmianami skórnymi w swoim mieście!
Poniżej przedstawiamy krótki film, który powstał podczas wykonywania zabiegu.
Kontakt: nr tel. 664 477 701, 63 249 15 09

  


Galeria

K-MED TECHNOLOGIES II
Czytano: 10268
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum