Informacje

PANDA - PRODUCENT MEBLI BRANŻOWYCH I NIEKWESTIONOWANY LIDER RYNKU FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEGO PANDA - PRODUCENT MEBLI BRANŻOWYCH I NIEKWESTIONOWANY LIDER RYNKU FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEGO  Hot

Polski producent mebli branżowych panda jest niekwestionowanym liderem rynku. Firma ta od 1990r. sukcesywnie zdobywała uznanie klientów wyposażając blisko pół tysiąca gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich w nieprzeciętne kolekcje mebli oparte na oryginalnym wzornictwie najlepszych polskich i zagranicznych szkół projektowych. 

Tak duży sukces nie jest przypadkiem, jeśli weźmiemy pod uwagę konsekwencję w realizacji misji firmy. O jakości produktów firmy Panda i uznaniu dla jej działalności świadczy fakt, iż Panda zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym m.in. Złote medale MTP, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (r.2007) czy Gazele Biznesu (r.2004). Ponadto firma posiada certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001, ISO 14001 

 

 JAKOŚĆ I RODZIMA PRODUKCJA 

Oryginalny design, świetna jakość materiałów i dbałość o detale doprowadziły polskiego producenta na sam szczyt branży meblarskiej. Misją firmy od samego początku działalności było dostarczanie polskim klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości 

i najbardziej rozsądnej cenie. W ten sposób wyznaczone priorytety pozwoliły na stworzenie niebanalnych kolekcji takich jak OVO, GALAXY czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę z klientem. Wysoką jakość produktu gwarantują doskonałej jakości materiały pochodzenia europejskiego, z których powstają fotele i cała reszta asortymentu tego producenta. 

NOWE POLSKIE PRODUKTY KOSMETOLOGICZNE 

Sukces w jednej dziedzinie często przekłada się na dobre rezultaty w pokrewnych obszarach. Zaufanie jakim klienci obdarzyli firmę PANDA 

 zaowocowało poszerzeniem oferty handlowej o inne produkty uzupełniające zapotrzebo­wanie rynku. Firma posiada w swojej ofercie nie tylko meble do salonów kosmetycznych oraz wellness&spa z możliwością personali­zacji według oczekiwań klienta, ale również urządzenia kosmetyczne począwszy od fre­zarek, lamp, wapozonów, sterylizatorów, czy autoklawów medycznych, a skończywszy na tzw. kombajnach kosmetycznych, których mnogość funkcji można dowolnie dopaso­wywać do indywidualnych potrzeb klienta. 

Na szczególną uwagę zasługuje nowość: wie­lofunkcyjne urządzenie kosmetyczne VENUS jako nowoczesne i jedyne na rynku kosme­tycznym w pełni polskie urządzenie kosme­tyczne z możliwością personalizacji funkcji zgodnie z oczekiwaniami klienta. Firma PANDA produkując urządzenie na terenie kraju może dostarczać VENUS z 24 miesięczną gwaran­cją dla Klienta, bez ryzyka związanego czaso­chłonną logistyką towarów produkowanych choćby na Dalekim Wschodzie. Do szerokiego potencjału zadaniowego tego polskiego urzą­dzenia możemy zaliczyć następujące funkcje: 

mikrodermabrazja diamentowa, mikroderma­brazja korundowa, mezoterapia bezigłowa, mezoterapia mikroigłowa , fale radiowe, fale radiowe z laserem biostymulującym, peeling kawitacyjny, głowice ultradzwiękowe, prądy galwaniczne, dermomasażer, lipolaser, lipo­sukcja ultradźwiękowa, makijaż permanentny, laser czerwony, oxybrazja.

 Do niewątpliwych zalet tego wielozadanio­wego urządzenia kosmetycznego zaliczymy indywidualny dobór funkcji, nowoczesną i ergonomiczną obudowę oraz menu języ­ków umożliwiające szybką zmianę (domyśl­nym językiem jest polski). Decydując się na urządzenie wielofunkcyjne zwane potocz­nie „kombajnem kosmetycznym” Klienci zyskują finansowo, ponieważ koszt oddziel­nych urządzeń pokrywających się z możli­wościami VENUS jest zdecydowanie wyższy. Dodatkowym argumentem jest oszczędność miejsca – jedno urządzenie, a wiele możli­wości oraz możliwość rozbudowy urządze­nia w późniejszym okresie o kolejne funkcje. 

 Kolejny asortyment kosmetologiczny z nowej oferty firmy PANDA to pomocnik Spa z pod­grzewaczem kamieni HOT STONE. Jest to mebel o klasycznej linii i niezwykłej dbałości o każdy szczegół wykonania. To również funk­cjonalne urządzenie, które idealnie dopełni Twój salon SPA. Pomocnik jest wyposażony w praktyczne półki i szuflady oraz podgrze­wacz kamieni, posiada także dodatkowe uła­twienie w postaci mobilnej podstawy, tak aby maksymalnie zwiększyć komfort pracy. 

 W swojej ofercie kosmetologicznej firma może pochwalić się nowymi funkcjami foteli kosmetycznych. Sterowanie nożne oraz pod­grzewany materac spotkały się z entuzja­stycznym przyjęciem zarówno operatorów zabiegu jak i samych klientów. 


Galeria

PANDA - PRODUCENT MEBLI BRANŻOWYCH I NIEKWESTIONOWANY LIDER RYNKU FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEGO
PANDA - PRODUCENT MEBLI BRANŻOWYCH I NIEKWESTIONOWANY LIDER RYNKU FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEGO
PANDA - PRODUCENT MEBLI BRANŻOWYCH I NIEKWESTIONOWANY LIDER RYNKU FRYZJERSKO - KOSMETYCZNEGO
Czytano: 3993
Ilość publikacji: 3
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze: Odważny design", „piękne wnętrza", „solidny partner w biznesie" – tak zadowoleni klienci opisują firmę Panda, która działa od 1989 roku. Obecnie jest liderem na polskim rynku fryzjersko – kosmetycznym. Panda jest producentem mebli kosmetycznych, wellness & spa, fryzjerskich, oraz urządzeń kosmetycznych. Aranżuje piękne wnętrza dla swoich Klientów, sprzedaje meble i wyposażenie do salonów korzystając z sieci autoryzowanych dystrybutorów w całej Polsce. Dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym, współpracuje z firmą TOP MEBEL, dzięki czemu klient może dosłownie : spełnić swoje osobiste marzenia o pięknym salonie. We współpracy z projektantami, szefem produkcji i doświadczoną kadrą menadżerską podejmuje się realizacji, którym nie każda firma na polskim rynku jest w stanie sprostać. www.panda.trzebnica.pl


POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum