Informacje

Zakochani w gabinecie Zakochani w gabinecie Hot


Już nie w stylu kolacyjnym, kinowym, czy kawiarnianym, uwaga – nadchodzi nowa moda; walentynki w salonie. Okazuje się, że standardowe pomysły na spędzenie 14 lutego przechodzą do lamusa,  teraz nadszedł czas na oryginalność. Relaks, odprężenie i pielęgnacja we dwoje to jest to, zgodnie mówią zakochani!

Gabinetowe walentynki rzeczywiście robią furorę. Są coraz częściej poszukiwaną propozycją w ofercie salonów kosmetycznych i Spa. Nie powinno to być chyba zaskoczeniem. Skoro romantyczne kolacje dawno nam się przejadły, a z repertuaru kinowego wieje powtarzalną nudą. Poszukiwacze niekonwencjonalnych propozycji na walentynkowy wieczór w duecie znaleźli idealne rozwiązanie – specjalne ceremonie dla dwojga. Ma być zmysłowo, odprężająco i luksusowo.

Czego oczekuje zakochana para? Odpowiedniej atmosfery. Nie wyobraża sobie, by zabrakło nastrojowej muzyki, subtelnych aromatów unoszących się w powietrzu i blasku świec. Równie ważna jest profesjonalna obsługa, która jednak nie narzuca się swoją obecnością. To mają być chwilę celebrowania wspólnej bliskości. Czas wyjątkowej intymności. Ma być kameralnie i niemal nierzeczywiście. Jeśli dodatkowo salon postara się o lampkę czerwonego wina, kubek orientalnej zielonej herbaty lub niewielką, ale smaczną przekąskę, będzie to jak spełnienie najskrytszego marzenia.

Salony, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom świętującym walentynki powinny posiadać specjalnie zaaranżowane podwójne gabinety. Ale nie jest to koniecznością. Najważniejsze, by para  czuła się swobodnie w pomieszczeniu i w miarę możliwości zabiegi odbywały się w tym samym pokoju. Nawet jeśli podzielone będą według zasady „dla niej” i „dla niego”. Relaks i odprężenie mają być wspólne.

Pomysłowość oferty zależy tylko i wyłącznie od właściciela i pracowników. Zakochani najchętniej decydują się na intrygująco brzmiące pakiety usług. Nadanie przyjemnej w brzmieniu nazwy i wyróżnienie, co w sobie zawiera, będzie pomocne w dokonaniu wyboru. Dobrym rozwiązaniem może być przyjemne drapanie we dwoje, czyli zabiegi złuszczające, kolejną ewentualnością są kuracje pielęgnacyjne twarzy, zawierających w sobie peeling, aplikacje serum oraz maseczkę. Sprawdzić mogą się również w tym przypadku ultra relaksacyjne masaże. Od aromatycznych, odżywczych, masażu gorącymi kamieniami, po czekoladowe, bądź Lomi lomi. Wspaniałym pomysłem na zakończeniem spotkania może być nauka masażu obu partnerów. Gwarantujemy, będzie to dla nich zaskakujące doświadczenie. Lista zabiegów jest otwarta, każdy gabinet ma inny pomysł na interesujący pakiet, który trafi w gust obu partnerów i o to właśnie chodzi.

Nie mniej popularne są walentynkowe podarunki zabiegowe. W formie eleganckich kart prezentowych. Obdarowywana osoba otrzymuje imienne zaproszenie na wizytę w salonie kosmetycznym. I tutaj poszczególne salony mają odmienne propozycje. Czasami jest to voucher na konkretne usługi: manicure, pedicure, peeling czy też zabiegi na twarz. Nie rzadziej opiewa on na pewną kwotę, którą można zagospodarować na samodzielnie wybrane usługi. Nie jest to już niestety relaks w duecie, ale może być on równie przyjemny. Zakochana osoba, która otrzyma kartę prezentową musi poczuć się wyjątkowo. Więc to od managera gabinetu zależy jak będzie ona wyglądała. Warto zainwestować w ozdobny papier, na którym ma być drukowana, elegancką kopertę i na przykład ładną kokardę, którą będzie przewiązana. Walentynkowa karta podarunkowa jest ofiarowana od serca i też tak musi się prezentować.

Nie ważne czy święto zakochanych w gabinecie to przejaw niesłychanej fantazji czy dobrego wyczucia potrzeb przez drugą połówkę. Liczy się oryginalność i dobra zabawa. Ma być romantycznie, niekonwencjonalnie i wyjątkowo zarówno w sferze cielesnej jak i duchowej. 14 luty w salonie kosmetycznym lub Spa wydaje się więc być propozycją idealną.

Zainteresował cię temat, ponieważ na walentynki planujesz specjalnie zaaranżować wnętrze swojego gabinetu. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Nastrojowo przystroić swój salon i wygrać atrakcyjne nagrody. Szczegółów szukaj już wkrótce na naszym serwisie!


Czytano: 5318
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum