Informacje

O włos przed jesienią O włos przed jesienią Hot

Lato powoli odchodzi w niepamięć, fakt że było słoneczne i intensywne możemy wyczytać z kondycji włosów naszych klientek Opalanie, morska woda oraz smaganie wiatrem zostawiły na nich widoczny, lecz możliwy do zredukowania ślad. Hokus-pokus i przyspieszamy ich regenerację.

Tajemnica zaklęta jest w odpowiednio zbilansowanej diecie. Dlatego po wakacyjnych wojażach uczulmy naszych gabinetowych gości, by zwrócili szczególną uwagę na żywność jaką spożywają. Bardzo ważnym mikroelementem jest cynk, który nie tylko wpływa na kondycję włosów, ale również na rozwój i funkcjonowanie umysłu. Zachęć klientów, by do swojego menu włączyli młode grzyby. Cięgnie się za nimi opinia ciężkostrawnych i bezwartościowych, z tego powodu nie cieszą się popularnością. Nic bardziej błędnego. Należałoby odczarować ich zły PR i ponownie się w nich rozsmakować. Wegetarianie powinni sięgnąć po otręby, nasiona słonecznika i dyni. Zadeklarowani mięsożercy mogą wbić zęby w ryby i wątróbkę.

Nie samym cynkiem włos się regeneruje. Drugim pierwiastkiem, na który warto zwrócić uwagę klientów jest kobalt. Ciepła herbata, aromatyczne kakao czy poczciwa kasza gryczana są jego źródłem. Goście naszego gabinetu powinni usłyszeć również o zbawiennym dla włosów manganie chowającym się w grochu, fasoli, oraz wyżej wspomnianej herbacie. Podczas rozmowy o regeneracji włosów koniecznie wymień też witaminę A, której szukać należałoby w maśle, tranie i marchewce.

Dieta cud, jak w wielu, tak i w tym przypadku, nie istnieje. Dlatego samym zbilansowanym jedzeniem nie przywrócimy włosom ich przedwakacyjnego wizerunku. Nie obędzie się bez wizyty u fryzjera. Podcinanie końcówek – nieodzowne. Urlop od prostownicy, lokówki, a nawet suszarki zlecany.

W ratowaniu urody naszych klientek nie ma taryfy ulgowej. Dobry efekt spowodowany zbiegami wykonanymi w naszym gabinecie może zniweczyć najmniejszy szczegół. Dlatego kondycja włosów może stać się elementem kluczowym. Skoro potrafisz przywrócić blask cerze, dlaczego przy okazji nie podzielić się ze swoim gościem wiedzą na temat odpowiedniej regeneracji włosów. Zatem życzymy przyjemnych rozmów i smacznego!

Źródło: IAR


Czytano: 5719
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum