Informacje

Dieta przyszłości Dieta przyszłości Hot

Dobra wiadomość dla osób szukających sposobu na zrzucenie wagi - wiemy już jaka dieta będzie najskuteczniejsza w 2013 roku!

Specjaliści z serwisu The Daily Beast wybrali dietę wolumetryczną jako najlepszą spośród obecnie stosowanych. Do wniosków takich doszli drogą badań i klinicznych analiz. Czym ten sposób redukcji wagi zasłużył sobie na takie zaszczytne miano? Co przekonało dociekliwych ekspertów?

Otóż dieta składa się z czterech grup produktów spożywczych. Do pierwszego zbioru należą owoce, warzywa, oraz beztłuszczowe mleko. Na liście drugiej grupy znajdziecie owoce o nieco wyższej wartości kalorycznej, warzywa oraz rośliny strączkowe, produkty strączkowe, a także chude mięso spożywane bez ograniczeń. W przedostatnim koszyku odnajdziecie produkty średniokaloryczne takie jak pieczywo, sery i mięso, które trzeba traktować ze wzmożoną podejrzliwością. Natomiast do grupy czwartej, zdecydowanie niemile widzianej, zaliczymy słodycze i masło.

Ta cudowna dieta została opracowana w roku 2000 przez Barbarę Rolls. Podstawowym jej założeniem jest spożywanie produktów zawierających dużo wody. Mamy tu na myśli sałatki oraz zupy. Dzięki takim posiłkom zaspokajamy głód, nie musimy ograniczać wielkości spożywanych dań i nie obawiamy się nadwyżki kalorycznej.

Czy rzeczywiście dieta wolumetryczna okaże się najskuteczniejszą w 2013 roku czas pokaże. W końcu ma niemałą konkurencję: dietę Strażników Wagi, program żywieniowy opracowany przez Jenny Craig czy dobrze już znaną dietę wegańską. W ściślej czołówce powinny znaleźć się także dieta śródziemnomorska, niskotłuszczowa, dieta zone, a także programu żywieniowy opracowany przez dr Deana Ornisha.

A jaka waszym zdaniem jest właściwa dieta przyszłości? Macie swoje typy? W końcu klientek z noworocznymi postanowieniami „zrzucenia kilku kilogramów” nie brakuje. Warto podrzucić im kilka skutecznych propozycji. Dzielimy się więc pomysłami drogie Panie i szanowni Panowie.

Źródło: PAP Life


Czytano: 6113
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum