Informacje

Nożyczki Liftingujące – wytnij zmarszczki Nożyczki Liftingujące – wytnij zmarszczki Hot

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę.

Do tej pory nie istniał zabieg, który działa tak kompleksowo na skórę i  mięśnie oraz daje spektakularne efekty w krótkim czasie. 

Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.    

Gwarantowany efekt, jakiego nie zapewni żaden krem!  

  • Spłycone zmarszczki
  • Natychmiastowe napięcie skóry
  • Ujędrnione  ramiona 
  • Spektakularne  rezultaty

Dobroczynne energie, czyli jak działają Nożyczki Liftingujące 

Urządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i  przyjazna dla pacjenta.  

Nożyczki liftingujące emitują  sześć skutecznych  rodzajów bioprądów, które są także stosowane  w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje  się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz  mięśni na różnym poziomie.

Bioprądy  wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność.  Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry.

Biolifting polega  na  stymulacji zachodzącej  na poziomie skóry właściwej.  

Podczas bioliftingu  następuje stopniowa odnowa  komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu,  elastyny i  ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulacja poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz  redukując cienie pod oczami. 

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy  dzięki aplikacji  multipolarnych fal radiowych, które aktywują  wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości. 

Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż  podgrzewane są  włókna  kolagenowe, co   wywołuje ich kurczenie,   napinanie  i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa  gęstość, elastyczność  oraz napięcie skóry. 

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii,  wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami. 

Jak wygląda zabieg  i efekty

W trakcie zabiegu, który trwa około 30-50 minut  kosmetyczka  pobudza do regeneracji każdy  punkt na twarzy, szyi i dekolcie.  Energia przesyłana jest do tkanek poprzez masaż specjalistycznymi sondami.  W zależności od kondycji skóry wykonuje się serię około 3- 8 zabiegów.  

Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po  pierwszym   liftingu.

Nożyczki Liftingujące  to pierwsze urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. 

ABACOSUN  SP. J.

ul. OLGIERDA 45, 

81-534 Gdynia   

Tel: 58 664 64 51 

www.abacosun.com.pl 


Czytano: 12958
Ilość publikacji: 18
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze: Abacosun jest wiodącą w Polsce firmą specjalizującą się od 1995 roku w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA i solariów. Jest także jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w swojej branży. Firma posiada stabilną sytuację finansową popartą własnym kapitałem oraz budynkami usługowo biurowym i magazynem. Jako lider, Abacosun, bezustannie inwestuje w rozwój, wdraża innowacyjne metody zabiegowe i produkty, zapewniając swoim klientom pewną inwestycję pieniędzy oraz otwierając drogę do sukcesu. Jesteśmy na rodzimym rynku pionierem w propagowaniu na szeroką skalę nieinwazyjnych metod wyszczuplania i odmładzania skóry z zastosowaniem urządzeń. Oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, które odpowiadają wymaganiom współczesnego klienta oczekującego najwyższej jakości i skuteczności. Ich innowacyjność oraz wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody. Tysiące gabinetów współpracujących z Abacosun osiąga sukces i pomnaża swoje zyski. Nasze doświadczenie, know-how i wysoka pozycja na rynku zaowocowały powstaniem unikalnego programu Franczyzy z Abacosun. Gabinety pracujące w tym systemie otrzymają gotowe narzędzia ułatwiające pracę oraz zyskają na starcie bardzo dobrą rozpoznawalność, oszczędzając na kosztach reklamy i promocji. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, wsparcie i profesjonalne doradztwo miedzy innymi w zakresie konfiguracji sprzętu, marketingu świadczonych usług oraz finansowo-księgowe.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum