Informacje

Panny Młode pokochały przedłużane rzęsy Panny Młode pokochały przedłużane rzęsy Hot

O czym marzą przyszłe Panny Młode? By czarować spojrzeniem w tym najważniejszym dniu w życiu! Dlatego coraz popularniejsza staje się opinia, że perfekcyjny makijaż panny młodej nie istnieje bez niebotycznie długich rzęs i jest w tym dużo prawdy.

Oferta gabinetów kosmetycznych z roku na rok staje się coraz bogatsza. Wiele z nowych zabiegów jest przeznaczonych dla kobiet, które chcą wyglądać doskonale stając na ślubnym kobiercu. Od wyszczuplania, poprzez pielęgnację skóry twarzy po kosmetyczne poprawki poszczególnych rejonów ciała. Nic więc dziwnego, że tak przygotowana panna młoda chciałaby dograć każdy szczegół wyglądu. Uwieńczeniem starań wielu specjalistów jest dzień ślubu, kiedy do działania włącza się fryzjerka i makijażystka. Niby efekt olśniewający, ale czegoś brak, tylko czego?

Wiele z pań, które ten najważniejszy dzień mają już za sobą twierdzą, że popełniły błąd zapominając o zabiegu przedłużania rzęs. Mimo najszczerszych chęci stylistki, „zwykła” mascara nie wyciągnie rzęs aż do nieba, należy o tym pamiętać. Dlatego żeby sprostać wymaganiom klientek w bieli czas pomyśleć o inwestycji w nowe umiejętności i odpowiednie produkty. W końcu przedłużanie rzęs właśnie podbija świat!

Zabieg przedłużania rzęs to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych zabiegów kosmetycznych. Dlatego warto wprowadzić go do oferty swojego salonu. By móc przeprowadzić wymagający umiejętności i wiedzy zabieg, należy uczyć się od najlepszych - tak żeby panna młoda była zadowolona i aby wracała do nas na uzupełnienia rzęs. 

Końcowy efekt zależy zarówno od umiejętności jak i produktów na jakich pracujemy. Dobrej jakości rzęsy trzymają skręt niezależnie od pogody i aktywności klientki. Mają intensywny kolor i są naturalne w dotyku. Dzięki temu nie odkształcają się i nie łamią. Dobrze jest więc wybrać sprawdzone, markowe produkty. 

Warto wspomnieć, że pomimo wyboru znanej marki inwestycja w artykuły do przedłużania rzęs wcale nie musi być duża. A to za sprawą nowych rzęs Mini, które na rynek wprowadziła w ostatnim czasie firma Noble Lashes. Seria rzęs Mini to rzęsy znakomitej jakości, ale w mniejszym niż dotychczas opakowaniu, co umożliwia zakup bardziej zróżnicowanych rzęs, za tą samą sumę przeznaczoną na zakupy. Dzięki paletce Mini możesz więc posiadać całą gamę różnych długości i grubości rzęs, co da Ci możliwość właściwego ich dobrania i wystylizowania oka według życzenia panny młodej.

rzęsy z norek mini

Również kleje w małych opakowaniach po 3ml sprawdzają się znacznie lepiej niż ich duże, 10ml odpowiedniki. Nie dość, że wychodzą korzystniej cenowo, są krócej stosowane po otwarciu, dzięki czemu nie utleniają się i nie wysychają, co może spotkać kleje o większych pojemnościach. 

kleje do rzęs

W związku z tym, że praca odbywa się w okolicy oka klientki wszelkie użyte preparaty muszą być wysokiej jakości. Kleje stosowane do zabiegów powinny utrzymywać trwałość wiązania nie powodując negatywnych efektów ubocznych. Pamiętaj, Twoja klientka powinna czuć się pięknie i bezpiecznie. Natomiast Ty, powinnaś czuć się komfortowo, co zapewnić Ci może tylko odbycie profesjonalnego szkolenia oraz używanie sprawdzonych produktów podczas wykonywania zabiegu.


Czytano: 10151


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum