Informacje

Prasowanie klejnotów - hollywoodzki hit wśród zabiegów kosmetycznych! Prasowanie klejnotów - hollywoodzki hit wśród zabiegów kosmetycznych! Hot

Żart? Absolutnie nie! Dotarliśmy do informacji podanych na stronie serwisu Daily Mail. Na listę hollywoodzkich zabiegów kosmetycznych wpisano nową pozycję - Ball ironing.  

Kosmetyczny szał na Prasowanie klejnotów zapoczątkował aktor George Clooney.  Podczas jednego z wywiadów zażartował, że skóra wokół jego jąder jest lepiej naciągnięta niż ta wokół oczu. Stało się to inspiracją do wprowadzenia nowego zabiegu dla panów, jak się okazuje - hitu wśród hollywoodzkich celebrytów! Jamie - kosmetyczny ekspert salonu SPA Beauty Park w Santa Monica - powiedziała w wywiadzie dla MailOnline, że zabieg prasowania klejnotów wprowadzono do listy usług salonu w zeszłym roku i okazało się to olbrzymim sukcesem. Dlaczego? Mężczyźni dbają o siebie, podobnie jak kobiety i lubią kiedy ich ogród jest dobrze utrzymany, głównie ze względów estetycznych. 

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się laser. Zaczyna się od trwającego 45 minut zabiegu depilacji, w tym usunięcia wrastających włosków. Kolejne 25 minut przeznacza się na ścieranie zmarszczek i usuwanie przebarwień na mosznie. W razie potrzeby dokonuje się również usunięcia miękkich brodawek skóry. W efekcie skóra wokół moszny jest oczyszczona, gładka, naciągnięta i zachwyca panów sowim pięknem i aksamitną gładkością. Efekty zabiegu utrzymują się do 4 tygodni, przy czym zaleca się przeprowadzenie około 6 sesji.

Zabieg naprężenia mięśnia i skóry wokół jąder zwiększa u mężczyzn (czytaj celebrytów) wiarę w siebie. Oczywiście na razie zabieg jest najbardziej popularny wśród hollywodzkich gwiazd, ale mamy jak w banku, że prędzej czy później moda na gładkie, młodo wyglądające „jajka” dotrze również do Polski. 

Zatem drodzy specjaliści, szykujcie się na nowe! Prasowanie męskich klejnotów to nie lada wyzwanie. Ale ponoć bardzo opłacalne. Jak twierdzi kosmetolog Jamie liczba mężczyzn korzystających z zabiegu wzrosła w ciągu roku z 15% do 40%. Lepiej ocenia również mężczyzn, jako pacjentów,  według niej są spokojniejsi i większość z nich zostaje klientami dożywotnio...

„Prasowanie klejnotów” - brzmi abstrakcyjnie? Może trochę, ale czy  depilacja bikini przy użyciu wosku nie wydawała się kiedyś szaleństwem? Obecnie jest jednym ze standardowych zabiegów. 

 


Czytano: 9062
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum