Informacje

Metody objętościowe w przedłużaniu rzęs Metody objętościowe w przedłużaniu rzęs Hot

Marzenia o pięknych, gęstych rzęsach towarzyszą kobietom od dawna. Niegdyś taki efekt można było osiągnąć jedynie przy pomocy rzęs na pasku. By sprostać potrzebom klienta, nadano stylizacji rzęs nowy wymiar przez stworzenie odrębnych technik zwiększających objętość rzęs.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele metod objętościowych, które szturmem wypierają klasyczną metodę przedłużania rzęs jaką jest 1:1. Podczas zabiegu objętościowego stosuje się więcej niż jedną rzęsę syntetyczną, która dołączana jest do jednej prawidłowo odseparowanej rzęsy naturalnej. Objętość jest tworzona przez doklejenie większej ilości stosunkowo cienkich rzęs (grubości takie jak 0,05, 0,07 czy 0,10) , zamiast wyboru jednej rzęsy o znacznej grubości. W przypadku metody 1:1, do tej pory stylistka ograniczona była ilością rzęs naturalnych. Mając rzadkie rzęsy, klientka niejednokrotnie nie dostawała zamierzonego wcześniej efektu. Dodatkowo problematyczne bywało ustanowienie symetrii ilości rzęs na poszczególnych powiekach względem siebie.

 

Metody objętościowe w żaden sposób nie są zależne od ilości rzęs naturalnych. Aplikacja taka jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu, a także nie ingeruje w zdrowie i stan rzęs naturalnych. Wszystko to dzięki stale udoskonalanym technikom aplikacji, które zakładają równomierny rozkład wektorów sił ciężkości w różne strony względem siebie przy zachowaniu odpowiedniego kąta odchylenia. Jest to doskonały sposób na uzupełnianie ubytków rzęs naturalnych oraz na rekonwalescencję rzęs po nieudanych zabiegach przedłużania. Różnorodność metod, materiału i technik aplikacji daje możliwość dowolnego zagęszczenia w przypadku rzęs rzadkich, co do tej pory było nieosiągalne przy metodzie 1:1. Do dyspozycji są metody od naturalnego 2-3D, aż po 8D, które wygląda bardziej efektownie. Widok pięknych rzęs pomimo faktu, że wykorzystywana jest znacznie mniejsza ilość kleju niż przy aplikacji jeden do jednego, utrzymuje się dłużej, gdyż mimo utraty jednego z wachlarzy stworzonych z rzęs, reszta rozchodząc się uzupełnia lukę.

 

Gdy metody objętościowe zdobywały dopiero rynek, bardzo popularne były stylizacje z zastosowaniem luksusowego produktu jakim są naturalne rzęsy z norki syberyjskiej. Cieszyły się zainteresowaniem ze względu na ich lekkość i delikatność. Aktualnie podczas aplikacji najczęściej wykorzystywane są rzęsy syntetyczne bądź naturalne typu express (w paletkach), jednak odpowiednie uformowanie z nich wachlarzy wymaga wprawy. Mniej doświadczone stylistki, które jeszcze nie odbyły szkolenia z metod objętościowych mogą z powodzeniem wykonywać ten rodzaj stylizacji przy użyciu rzęs gotowych typu Y lub W

 

Piękno o jakim zawsze marzono dziś jest na wyciągnięcie ręki, a postęp jakiego się doświadcza świadczy o tym, jak ważne są dla nas nasze klientki. Warto więc stale aktualizować wiedzę i być na bieżąco, by spełniać oczekiwania jakie w nas pokładają.

 

Instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes

 

Anna Chrostowska


Galeria

Metody objętościowe w przedłużaniu rzęs
Czytano: 40015


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum