Informacje

Intrakapilarny system usuwania naczynek™ już w Polsce! Intrakapilarny system usuwania naczynek™ już w Polsce! Hot

Rozszerzone naczynka krwionośne są problemem, który dotyka coraz większą liczbę osób. Obserwuje się je głównie u kobiet, co ma związek z rozluźniającym wpływem estrogenów na mięśnie gładkie naczyń i wzrostem przepuszczalności śródbłonka naczyniowego. Większość dostępnych na rynku metod, nie zawsze skutecznie radzących sobie z tymi zmianami, niesie ze sobą bardzo duże ryzyko wystąpienia przykrych i często bolesnych powikłań.  

Veniro® - Intrakapilarny System Usuwania Naczynek™ jest urządzeniem opierającym się na innowacyjnej, zaaprobowanej przez FDA (Food and Drug Administration) technologii pozwalającej na całkowite, bezpieczne, precyzyjne i co najważniejsze wysoce efektywne pozbycie się uciążliwych zmian naczyniowych na twarzy, kończynach dolnych, górnych i innych, nawet wrażliwych okolicach ciała.

Generowane przez urządzenie unipolarne fale radiowe wysokiej częstotliwości po zetknięciu z naczyniem krwionośnym wywołują termokoagulację, powodując natychmiastowe zamknięcie światła naczynka, podczas gdy otaczające tkanki pozostają nienaruszone. Technologia ta cieszy się uznaniem lekarzy i kosmetologów na całym świecie, o czym świadczą dziesiątki tysięcy skutecznie przeprowadzonych zabiegów. Cienka igła przez którą przepływają impulsy układana jest na powierzchni skóry lub wprowadzana bezpośrednio w tuż pod granicę naskórka. Wytwarzana energia doprowadza do koagulacji, obkurczania i następowego włóknienia ścian naczynia dokładnie w miejscu przyłożenia igły. Badania kliniczne wykazują, że wykorzystanie unipolarnej radiofrekwencji w celu permanentnego usuwania rozszerzonych naczynek krwionośnych odznacza się wśród innych metod najwyższą skutecznością i bezpieczeństwem.

Współczesne metody redukcji teleangiektazji takie jak elektrokoagulacja, wykorzystanie lasera lub światła IPL wiążą się z częstym występowaniem powikłań w postaci nieestetycznych blizn, bolesnych poparzeń i zmian pigmentacyjnych.

Zasada działania powszechnie stosowanych laserów opiera się na selektywnej fototermolizie, w której światło pochłaniane jest przez hemoglobinę, czego efektem jest termokoagulacja naczynia. Problemem tej metody jest to, że maksimum absorbcji hemoglobiny w pewnych przedziałach zbliżone jest do maksimum melaniny, co nie rzadko skutkuje naruszeniem tkanek otaczających i powstawaniem widocznych przebarwień i oparzeń I, a nawet II stopnia.

Przy wykorzystaniu laseroterapii czy terapii IPL bardzo często stwierdza się jedynie odcinkowe przerwanie ciągłości leczonego naczynia. Uszkodzone naczynko krwionośne dopiero po pewnym czasie jest samoczynnie usuwane z organizmu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie ilości zabiegów potrzebnych do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu końcowego, który widoczny jest z reguły po 6-8 tygodniach od zakończenia serii zabiegowej.

Korzystając z Veniro ® działamy bezpośrednio na naczynko, które chcemy zamknąć, dzięki czemu otaczające tkanki nie ulegają naruszeniu, a ryzyko poparzenia, powstania blizn czy przebarwień jest bardzo niskie. Potwierdzona dziesiątkami badań naukowych wysoka skuteczność i małe prawdopodobieństwo skutków ubocznych nie są jedynymi zaletami urządzenia Veniro®. W porównaniu do pozostałych metod, Veniro® zapewnia wyjątkowo niskie koszty eksploatacji, bezbolesność zabiegu oraz możliwość zastosowania dla każdego rodzaju skóry bez względu na porę roku.

Przeciętny zabieg trwa zaledwie 15 minut, w ciągu których można likwidować aż do 30 cm rozszerzonych naczyń krwionośnych w dowolnej części ciała bez konieczności stosowania znieczulenia i opatrunków.

Badania dowodzą nawet 100% skuteczności w przypadku pojedynczych teleangiektazji i 87% redukcji venulektazji. W 75% przypadków wystarcza tylko jeden zabieg, aby trwale pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek. Veniro® jest również wysoce efektywne w redukcji rumienia towarzyszącgo trądzikowi różowatemu.

Poszukując urządzenia do terapii naczynek warto również zwrócić uwagę na koszty eksploatacyjne i cenę sprzętu. Decydując się na laser lub IPL należy pamiętać, że każda głowica ma określoną żywotność, dlatego ważne jest, aby w odpowiednim czasie wymienić ją na nową. Wiąże się to z wydatkami nawet 2000 zł po dwóch miesiącach intensywnego użytkowania.

Veniro® zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, w sposób zapewniający bezawaryjną wieloletnią pracę i komfort dla pacjentów poddawanych zabiegowi. Nie wymaga wymiany jakichkolwiek elementów, oprócz jednorazowej igły, co w zasadzie stanowi jedyny koszt eksploatacji, nieporównywalnie niższy do innych aparatów.

Veniro® jest certyfikowanym urządzeniem gwarantującym zarówno bezpieczeństwo jak i skuteczność zabiegów. Bardzo łatwy w obsłudze panel sterujący pozwala na całkowitą kontrolę wszystkich parametrów i niezmiernie precyzyjne pozbycie się nawet najmniejszych, niedostępnych dla innych urządzeń zmian naczyniowych.

 

Więcej informacji o urządzeniu Veniro® na stronie scbeauty.pl.


Czytano: 5883
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum