Informacje

Podwójne siły w walce z tłuszczem Podwójne siły w walce z tłuszczem Hot


Nowe urządzenia kosmetyczne to najczęściej udoskonalone wersje starych. Rzadko kiedy pojawia się na rynku nowa, naprawdę rewolucyjna technika walki z określonym defektem skóry. Najczęściej mamy do czynienia z łączeniem znanych już technologii, dla uzyskania bardziej optymalnego efektu.


Tak jest i tym razem. Dostępne w klinikach medycyny estetycznej metody usuwania tłuszczu nie uwzględniały do tej pory konieczności jednoczesnego ujędrniania skóry, która po takich zabiegach pozostawała rozciągnięta i robiła się zwiotczała. Jedna z firm, oferujących zaawansowane urządzenia dla sektora medycyny estetycznej, przedstawiła ostatnio zupełnie nowe spojrzenie na kwestię kompleksowości zabiegów wyszczuplających.

Pozbywając się nadmiaru kilogramów, pacjenci spotykali się z problemem obwisłości skóry, wpływającym na ich końcową ocenę kuracji. Wprowadzona właśnie na polski rynek nowa technologia łączy zabieg liposukcji laserowej z termicznym liftingiem skóry.

Dzięki dwóm "inteligentnym" wiązkom laserowym, potrafi jednocześnie rozpuszczać tłuszcz oraz obkurczać włókna kolagenowe, odpowiedzialne za utrzymanie skóry w odpowiednim napięciu. Wspomniane wiązki laserowe są wprowadzane bezboleśnie za pomocą jednej sondy, która działa wybiórczo na tkankę tłuszczową i podskórną. Wystarczy tylko znieczulenie miejscowe.

W czasie zabiegu usuwa się niepotrzebne kilogramy oraz zagęszcza i ścieśnia skórę, która "dopasowuje się" do nowego kształtu ciała. Laser pozwala zrobić to bardzo dokładnie i trwale. Tego typu modelowanie figury można było do tej pory oglądać jedynie w programach telewizyjnych przedstawiających przyszłościowe metody estetyczne lub osiągnąć poddając się odrębnym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej.

Firma rozpoczęła właśnie współpracę z kilkoma ośrodkami medycyny estetycznej, dzięki czemu technologia będzie dostępna dla polskich pacjentów.

Źródło: PAP Life, onet.pl


Czytano: 5518
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum