Informacje

Sposób na wysmuklenie brzucha Sposób na wysmuklenie brzucha Hot


W naszej pracy często spotykamy się z problemem wyboru odpowiednich kosmetyków do gabinetu. Wiemy jak działają poszczególne substancje, ale mamy kłopot ze wskazaniem najskuteczniejszej. Dylemat ten dotyczy zarówno kosmetyków, jak i suplementów diety, które często stają się przedmiotem zainteresowania naszych klientek. Ostatnie doniesienia mogą nieco zmniejszyć ten problem, przynajmniej w części dotyczącej produktów wyszczuplających.Zobaczmy, jakie są aktualne doniesienia na temat produktów wspomagających usuwanie tłuszczu na brzuchu?

Czasopisma "Diabetes Care" i "Obesity? opublikowały wyniki najnowszych badań, które udowodniły, że osoby spożywające awokado uzyskiwały lepsze wyniki w walce z tkanką tłuszczową niż osoby przyjmujące tyle samo kalorii w posiłkach zawierających mniej tłuszczów nienasyconych. Podobne wynik uzyskano podczas badań na małpach.

Pismo "Medicine & Science in Sports & Exercise" opisało przeprowadzony przez naukowców eksperyment polegający na podawaniu ochotnikom 3 filiżanek zielonej herbaty dziennie. Wynik okazał się być bardzo obiecujący, ponieważ szczęśliwcy mogli się poszczycić utratą 30 dodatkowych kalorii dziennie w stosunku do osób nie pijących zielonej herbaty.

Na powyższe substancje warto zwrócić uwagę zarówno w kontekście spożywczym, jak i na ich wykorzystanie w kosmetykach wyszczuplających. Dodatkowo możemy polecić naszym klientom inne naturalne metody wspomagające zmniejszanie rozmiarów talii.

Jak wiadomo ważnym elementem kuracji odchudzających jest błonnik. Jak donoszą naukowcy bardzo dobrym źródłem tej substancji jest kasza pszeniczna - bulgur. Oprócz sporej zawartości błonnika i mniejszej kaloryczności w porównaniu do innych tego typu produktów, pomaga ona regulować poziom insuliny i według najnowszych badań przeprowadzonych na Uniwersytetu Kuopio w Finlandii, pobudza kurczenie się komórek tłuszczowych.

Na koniec, po wysiłku fizycznym, który zazwyczaj towarzyszy odchudzaniu, można pozwolić sobie na odrobinę rozkoszy w postaci mleka czekoladowego. Pomoże ono nieco osłodzić trudy diety i jak donoszą naukowcy, przyspieszy regenerację zmęczonych mięśni.

Uzbrojeni w takie informacje możemy z powodzeniem zabrać się do wyszczuplania brzuchów naszych klientów!

Źródło: www.rmf24.pl


Czytano: 5964
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum