Informacje

Zgłoś swój gabinet do konkursu Top Beauty Salon 2012 Zgłoś swój gabinet do konkursu Top Beauty Salon 2012 Hot

Chcesz, aby twój salon kosmetyczny mógł szczycić się tytułem Top Beauty Salon? Aby znaleźć się na liście najlepszych oraz zdobyć atrakcyjne nagrody wystarczy do 30 listopada zgłosić gabinet do konkursu na najlepsze salony kosmetyczne w Polsce. 

Ruszyła druga edycja konkursu Top Beauty Salon, organizowanego przez producenta kosmetyków profesjonalnych marki Clarena. Ideą konkursu jest wyłonienie salonów o najwyższych standardach w czterech kategoriach: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, komfort gabinetu oraz profesjonalizm usług.  

W konkursie będą oceniane gabinety kosmetyczne, których właściciele zgłoszą swoje salony do konkursu Top Beauty Salon wypełniając specjalny formularz dostępny na stronie internetowej  www.clarena.pl, lub u przedstawicieli handlowych marki Clarena. Termin zgłoszeń upływa 30. listopada 2012 roku. Do tego czasu, na swój ulubiony gabinet mogą głosować również klientki salonów. Swój głos mają okazję oddać poprzez wypełnienie ankiety dostępnej  na tej samej stronie internetowej. Udział w głosowaniu na ulubiony salon to także szansa na wygranie zestawu luksusowych kosmetyków. Wystarczy wypełniając zgłoszenie zaproponować hasło reklamowe – dla 20 autorek najlepszych haseł firma przewidziała atrakcyjne nagrody. Po zakończeniu głosowania 60 gabinetów kosmetycznych zostanie nominowanych do tytułu Top Beauty Salon. To do nich przyjadą eksperci z firmy Clarena, którzy przeprowadzą szczegółowy audyt, by wyłonić zwycięzców. Nagroda główna przypadnie 4 najlepszym salonom. 

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 20. stycznia podczas Diamentowej Gali w hotelu Sheraton w Warszawie, w której wezmą udział nie tylko laureaci, ale również dziennikarze i celebryci, dla których. Udział w konkursie to  nie tylko walka o  tytuł, ale także możliwość zdobycia cennych nagród. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrody o wartości ponad 15 tysięcy złotych. Będą to: zaproszenie na profesjonalne szkolenia, nowoczesne specjalistyczne urządzenia zabiegowe do salonu oraz zestawy kosmetyków. Należy jednak zwrócić uwagę, że regulamin konkursu określa, iż koniecznym warunkiem zgłoszenia gabinetu do udziału w plebiscycie jest współpraca z Clareną polegająca na dokonaniu zakupu produktów tej marki przynajmniej raz w ciągu 3 ostatnich lat. 

 

Galeria

Zgłoś swój gabinet do konkursu Top Beauty Salon 2012
Czytano: 6880
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum