Informacje

Podsumowanie Targów w Hongkongu Podsumowanie Targów w Hongkongu Hot

Polscy producenci kosmetyków, którzy uczestniczą w branżowym programie promocji przemysłu kosmetycznego, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Gospodarki przez firmę SPC House of Media, w dniach 14-16 listopada 2012 mieli okazję zaprezentować się na targach Cosmoprof Asia w Hongkongu.

Cosmoprof Asia to największe wydarzenie targowe w branży kosmetycznej w regionie Azji i Pacyfiku. Podczas tegorocznej edycji na targach zaprezentowało się niemal 2 tysiące wystawców, a liczba odwiedzających przekroczyła 55 tysięcy. Wystawcy z Polski mieli szansę dodatkowo zaznaczyć swoją obecność, stosując identyfikację wizualną podkreślającą ich przynależność do polskiego pawilonu narodowego.

Stoiska polskich producentów zostały zlokalizowane obok siebie i specjalne oznaczone. Obok nich działało stoisko informacyjne, gdzie odwiedzający mieli okazję otrzymać materiały dotyczące branży kosmetycznej w Polsce i porozmawiać o jej potencjale. W ramach branżowego programu promocji przemysłu kosmetycznego, w targach udział wzięło 11 firm: Bell, Biogened, Chantal, Clarena, Delia Cosmetics, Eveline Cosmetics, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, La Rive, Torf Corporation, Verona Products Professional oraz Ziaja.

Zdaniem polskich wystawców, targi należy ocenić bardzo pozytywnie, zarówno jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, jak i liczbę osób odwiedzających targi. Pani Katarzyna Śpiewak, International Sales Manager Deputy w Ziaja Ltd., poproszona o podsumowanie imprezy, powiedziała: Zainteresowanie produktami firmy ze strony profesjonalnych i indywidualnych odwiedzających było duże. Targi były dla firmy także okazją do spotkania z partnerami handlowymi z Chin, Korei Południowej, Japonii, Tajwanu i Iranu, a także nawiązania nowych kontaktów, nie tylko w państwach azjatyckich, ale również w Algierii, Azerbejdżanie, Turcji czy Wenezueli. Na pewno weźmiemy udział w przyszłorocznej edycji Cosmoprof Asia.

Kolejne targi, w których polscy producenci będą uczestniczyć pod wspólnym szyldem Polska Cosmetics, to najważniejsza tego rodzaju impreza na świecie – targi Cosmoprof w Bolonii, które odbędą się w dnich 8-11 marca 2013.


Czytano: 5658
Ilość publikacji: 7
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze:


POLECAMY
więcej artykułów autora Polska Cosmetics
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum