Informacje

Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek Hot

Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek

Czas na nową, bezpieczną metodę zamykania naczynek i usuwania wielu skórnych nieprawidłowości. Rewelacyjne rozwiązanie dla salonów zorientowanych na radiotermolizę zmian skórnych i bezinwazyjną mikrochirurgię.

Lamprobe to urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych, które podczas krótkiego zabiegu jest w stanie w szybki i precyzyjny sposób poradzić sobie z rozszerzonymi naczynkami. Ponadto urządzenie jest skuteczne w szeregu innych przypadków.

Należą do nich:

  • zamykanie naczynek krwionośnych, małych teleangiektazji (tzw. pajęczyne)
  • zamykania Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate )
  • naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana )
  • usuwania włókniaków
  • usuwania prosaków
  • kaszaków, żółtaka (Xanthelasma)
  • osuszania ropnych krostek trądzikowych
  • odblokowania porów
  • hiperpigmentacji, plam pigmentacyjnych

Jakie są zalety urządzenia dla naszych klientów?

Przede wszystkim zabiegi odbywają się bez wkłuwania igły i nie wymagają znieczulenia, a krótki czas zabiegu (2-5 sekund) to maksimum efektów przy minimum dyskomfortu. Intensywność impulsów urządzenia jest kontrolowana, a sam aparat jest niezwykle precyzyjny, co umożliwia osiąganie optymalnych efektów przeważnie już po jednym zabiegu, bez konieczności jego powtarzania. Najczęściej efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

Co znaczy Lamprobe dla salonu kosmetycznego?

Wprowadzenie Lamprobe do oferty to przede wszystkim znaczne poszerzenie grona potencjalnych klientów, a także podniesienie prestiżu gabinetu. Nowa, nieinwazyjna technologia przyciągnie do salonu osoby szukające tego typu usług, kładące nacisk na komfort samego zabiegu.

Czas przeprowadzenia usługi jest bardzo krótki, co więcej zabieg może być częścią standardowej wizyty – możemy go wykonywać np. po mikrodermabrazji. Lamprobe to dla salonu szybki i wysoki zarobek (przeciętny koszt zabiegu 70-150zł) bez wyraźnego wydłużania czasu wizyty klienta.


Galeria

Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek
Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek
Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek
Abacosun, Lamprobe – innowacja w dziedzinie zamykania naczynek
Czytano: 10517
Ilość publikacji: 18
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze: Abacosun jest wiodącą w Polsce firmą specjalizującą się od 1995 roku w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA i solariów. Jest także jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w swojej branży. Firma posiada stabilną sytuację finansową popartą własnym kapitałem oraz budynkami usługowo biurowym i magazynem. Jako lider, Abacosun, bezustannie inwestuje w rozwój, wdraża innowacyjne metody zabiegowe i produkty, zapewniając swoim klientom pewną inwestycję pieniędzy oraz otwierając drogę do sukcesu. Jesteśmy na rodzimym rynku pionierem w propagowaniu na szeroką skalę nieinwazyjnych metod wyszczuplania i odmładzania skóry z zastosowaniem urządzeń. Oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, które odpowiadają wymaganiom współczesnego klienta oczekującego najwyższej jakości i skuteczności. Ich innowacyjność oraz wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody. Tysiące gabinetów współpracujących z Abacosun osiąga sukces i pomnaża swoje zyski. Nasze doświadczenie, know-how i wysoka pozycja na rynku zaowocowały powstaniem unikalnego programu Franczyzy z Abacosun. Gabinety pracujące w tym systemie otrzymają gotowe narzędzia ułatwiające pracę oraz zyskają na starcie bardzo dobrą rozpoznawalność, oszczędzając na kosztach reklamy i promocji. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, wsparcie i profesjonalne doradztwo miedzy innymi w zakresie konfiguracji sprzętu, marketingu świadczonych usług oraz finansowo-księgowe.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum