Informacje

Redaktorzy ponownie na start! Redaktorzy ponownie na start! Hot

Kolejna szansa dla kosmetologów z lekkim piórem. Znów możecie przesyłać swoje artykuły i rywalizować o tytuł redaktora miesiąca oraz wspaniałą nagrodę!

Wierzymy że listopadowa aura sprzyja twórczej pracy. Wieczór z aromatyczną herbatą w dłoniach i ciepłym kocem na kolanach może być dobrą okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Na przykład artykułu do kolejnej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Czujesz przypływ niebanalnych tematów? Słowa same kleją się w ciekawy tekst? Grzechem byłoby tego nie wykorzystać, dlatego do notatników, laptopów oraz komputerów i tworzymy najlepszy tekst do publikacji na kosmetologia.com.pl.

Sponsorem nagród w tym miesiącu jest firma TeN Cosmetics, która autora najlepszego artykułu obdaruje szczególną nagrodą:

Zestawem kosmetyków Filler TeN Cosmetics.

Linia produktów przynoszących natychmiastowy efekt wypełnienia, opracowana w celu wypełnienia zmarszczek, odbudowy tkanek i zmniejszenia zmarszczek mimicznych oraz znamion. Zmarszczki stają się wygładzone i płytsze. Skóra zostaje wypełniona, staje się bardziej zwarta oraz wyraźnie gęstsza.

Nie zabraknie również czegoś wyjątkowego dla wyróżnionego dziennikarza. Osoba, która zajmie miejsce tuż za podium zostanie nagrodzona przez naszego sponsora:

Zestawem kosmetyków Agenergy TeN Cosmetics.

Linia produktów przeciwdziałających oznakom starzenia, chroniąca naturalne piękno młodej skóry. Działa energetyzująco i dotleniająco niwelując oznaki zmęczenia, pomagają zwalczać i redukować mikrozmarszczki. Zawiera olej arganowy.

Tak jak poprzednio czekamy na wasze teksty z dziedziny kosmetologii i pokrewnych . Najważniejsze, muszą być one skierowane do profesjonalistów. Rzucamy w kąt tematy, które mogą zainteresować jedynie czytelniczki pism kobiecych i skupiamy się branżowych koleżankach oraz kolegach. Co równie istotne, unikamy reklamowania konkretnego produktu, usługi, szkolenia, tekst musi być obiektywny, dlaczego? Bo artykuły sponsorowane to zupełnie inna bajka!

Ponownie zachęcamy do przesyłania artykułu z własnego konta. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć przycisk „Dodaj artykuł”, wypełnić wymagane pola i gotowe. Każdy z tekstów trafia do redakcyjnej poczekalni, gdzie czeka go dokładna weryfikacja i czasami drobne poprawki. Jeśli spełni wymagania i okaże się odpowiednio ciekawy zostanie opublikowany na łamach kosmetologii.

Nie dajcie się ponieść emocjom, jeśli po kliknięciu publikuj artykuł od razu nie pojawi się na stronie. Nie wysyłajcie go ponownie, nie starajcie się powtarzać całej procedury od początku z innych kont. On już do nas dotarł, ale musi odczekać w kolejce. Uzbrójcie się w cierpliwość i wypatrujcie codziennie na naszym portalu oraz fanpagu informacji o swoim dziele.

Rozpoczynamy więc listopadową edycję, szanowni redaktorzy do startu gotowi, start!


Czytano: 41419
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum