Informacje

Świąteczne „Pisz i wygrywaj” z Bielendą! Świąteczne „Pisz i wygrywaj” z Bielendą! Hot

Nadeszła prawdziwa zima, a wraz z nią czas na obdarowywanie się prezentami. Nie inaczej będzie i u nas. W grudniowej odsłonie konkursu dla zdalnych dziennikarzy prawdziwy wysyp nagród. Chcesz załapać się na jedną z nich? Zapoznaj się ze szczegółami rywalizacji.

Choć ostatni miesiąc roku to gorący okres przygotowań do Świąt i Sylwestra liczymy, że w tym całym zamieszaniu nie zapomnicie o naszym konkursie. Zachęcamy naszych stale współpracujących redaktorów jak i całkowitych debiutantów do przesyłania swoich publikacji, bo naprawdę warto!

Ten miesiąc jest wyjątkowy, dlatego do sponsorowania nagrody zaprosiliśmy firmę Bielenda Professional. Ta z kolei zaproponowała, że prócz głównej nagrody zasłużyliście na dwa podarunki dodatkowe. Dlatego w grudniu rozdamy aż trzy prezenty! A teraz szczegóły.

Autor zwycięskiej publikacji otrzyma zestaw kosmetyków z kompleksem PhytoCellTec™ Argan opartych na działaniu roślinnych komórek macierzystych. W skład kompletu wchodzą: Serum do twarzy, Odmładzający mus do twarzy, Maska algowa do twarzy oraz Krem odmładzający do twarzy.

Warto wiedzieć, że PhytoCellTec™ Argan jest składnikiem naukowo dowiedzionej skuteczności oraz udokumentowanym działaniu ochronnym na komórki macierzyste skóry. Łączy siłę roślinnych składników aktywnych z naturalnymi możliwościami odnowy ludzkiego organizmu. Wzmacnia funkcje metaboliczne skóry, nawilża ją, odżywia, uelastycznia. PhytoCellTec™ Argan zwiększa jej gęstość, napina, minimalizuje też wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia. Skóra jest nie tylko wyraźnie odmłodzona, pełna blasku i jędrności, ale przede wszystkim odzyskuje potencjał do intensywnej, naturalnej regeneracji.

Na tym nie koniec obdarowywania, dwa artykuły, którym nie uda się zdobyć grand prix, ale naszym zdaniem zasłużą na docenienie, otrzymają nagrody pocieszenia. Za wyróżnienie w konkursie firma Bielenda Professional przewidziała dla was drodzy redaktorzy owocowe zestawy. W skład pierwszego wchodzi arbuzowy peeling do ciała oraz arbuzowe masło do ciała, natomiast w drugim znajdziecie jabłkowy peeling do ciała wraz z jabłkowym masłem do ciała. Brzmi pysznie, prawda?

Dlatego budzimy się z zimowej drzemki, chwytamy za klawiatury, tworzymy i wygrywamy atrakcyjne nagrody. Grudniową odsłonę „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” uważamy za otwartą!


Czytano: 45123
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum