Redakcja

Współpracuj z nami Współpracuj z nami Hot

Udostępniamy aktualną i rzetelną wiedzę z wielu dziedzin kosmetologii, kosmetyki i nauk pokrewnych. Chcemy dostarczać Wam usług na najwyższym poziomie, dlatego nieustannie poszukujemy współpracowników. Z przyjemnością również podejmiemy Partnerską współpracę z firmami, uczelniami, gabinetami, portalami tematycznymi oraz agencjami PR. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Naszą misję realizujemy wytrwale każdego dnia, jednak aby osiągnąć wszystkie nasze cele nie możemy działać w pojedynkę. Współpracują z nami specjaliści z różnych dziedzin kosmetologii, kosmetyki, biotechnologi, chemii i informatyki, którzy na łamach magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl dzielą się swoją wiedzą. Z przyjemnością podejmiemy również Partnerską współpracę z firmami, uczelniami, gabinetami, portalami tematycznymi oraz agencjami PR.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kto może zostać współtwórcą portalu kosmetologia.com.pl?

Aby wspólnie z nami tworzyć największy serwis informacyjny poświęcony pielęgnacji, zdrowiu i poprawianiu lub przywracaniu urody ciała wystarczy że jesteś:

  • osobą zafascynowaną  kosmetologią oraz kosmetyką z zacięciem dziennikarskim;
  • praktykiem z lekkim piórem, który chce ugruntować swoją pozycję w świecie kosmetologii;
  • specjalistą z branży lubiącym i potrafiącym dzielić się swoimi osiągnięciami i przemyśleniami.

Należysz do którejś z powyższych grup? To się idealnie składa, właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole! Zarejestruj się na serwisie i tym samym już dziś dołącz do redakcji portalu kosmetologia.com.pl

Co zyskujesz jako redaktor portalu kosmetologia.com.pl?

  • Prezentujesz swoją wiedzą i profesjonalizm szerokiemu gronu odbiorców i z biegiem czasu stajesz się autorytetem w swojej dziedzinie;
  • Budujesz swój wizerunek, promujesz swoje nazwisko i sprawiasz, że staje się ono rozpoznawalne;
  • Zdobywasz interesujące doświadczenie, które może okazać się mocnym atutem na rynku pracy;
  • Pogłębiasz swoją wiedzę i poznajesz najnowsze osiągnięcia kosmetologii i kosmetyki;

Masz szanse zdobyć tytuł dziennikarza miesiąca i wygrać atrakcyjne nagrody. Każda publikacja zamieszczona na portalu kosmetologia.com.pl bierze udział w konkursie na najbardziej popularny artykuł. Zliczamy ilość odsłon wszystkich pojawiających się w ciągu całego miesiąca tekstów i wyłaniamy ten cieszący się największym powodzeniem lub docenimy najciekawszy zdaniem redakcji. Na koniec autor zwycięskiej publikacji otrzymuje nagrodę ufundowaną przez naszego sponsora.

Jakie stawiamy wymagania?

  • Publikacje muszą być związane tematycznie z dziedziną kosmetologii, kosmetyki i nauk pokrewnych lub w inny sposób pasować do profilu naszego magazynu;
  • Artykuł wywiad, news lub relacja którą umieszczasz na portalu musi być twojego autorstwa, gwarantujesz, że jesteś jego samodzielnym twórcą;
  • Każdy umieszczany przez Ciebie tekst musi być obiektywny, nie może stanowić reklamy usług lub produktów.
  • Zastrzegamy sobie prawo dokonywania bez twojej zgody zmian i poprawek w przekazanych materiałach, a także dokonywania w nich skrótów. Oraz informujemy, że jesteśmy upoważnieni do niepublikowania artykułów, które według nas nie spełniają wymagań.

Jako nasz zdalny dziennikarz możesz podesłać niezliczoną ilość publikacji w ciągu miesiąca. Nie ograniczamy twojej kreatywności i nie narzucamy sztywnych norm. Masz temat, czujesz wenę, pisz! Pamiętaj jedynie, że każdy materiał -  artykuł, wywiad, news lub relacja, zamieszczone na łamach naszego serwisu w ciągu tego samego miesiąca rywalizują między sobą, jak i z innymi nadesłanymi przez współpracujących z kosmetologią tekstami o tytuł publikacji miesiąca.

W jaki sposób umieścić swój artykuł na portalu kosmetologia.com.pl?

Publikowanie własnych tekstów wcale nie jest takie trudne! To zaledwie kilka kroków, które musisz zrobić, by twój artykuł znalazł się na stronie serwisu.

Krok 1 – Zarejestruj się na stronie internetowej portalu. Utwórz konto osobiste i skrupulatnie wypełnij dane. Daj się poznać swoim przyszłym czytelnikom z jak najlepszej strony. Wpisując informacje w poszczególnych rubrykach wiedz o tym, iż niektóre z nich pojawią się pod każdą twoją publikacją w panelu autora.

Krok 2 – W swoim profilu kliknij w pole „Dodaj artykuł”. Z rozwijanej listy wybierz kategorię do jakiej odnosi się twój tekst. Następnie wypełnij poszczególne pola. 

• Podsumowanie – czyli pierwszy akapit artykuły, ma za zadanie wprowadzić czytelnika w podstawowe zagadnienia twojego tekstu. W nim powinieneś zawrzeć najistotniejsze informacje bądź konkluzje z publikacji i zrobić to na tyle ciekawie, by odbiorca zechciał przeczytać całość. Podstawowa zasada – wstęp nie może być dłuższy niż trzy zdania!

• Opis – rozwinięcie, zasadnicza część twojego artykułu, czyli – poszerzenie informacji od 

najważniejszych do mniej ważnych. Tutaj nie określamy limitu znaków. Tobie pozostawiamy decyzję jak długa będzie publikacja. Radzimy jednak nie przesadzać z obszernością, czytelnicy wolą krótkie, ale konkretne teksty. Tak wiemy, czasami nie da się krócej... Rób więc akapity, dziel  artykuł na sekcje i jeśli to możliwe stosuj śródtytuły.

Pamiętaj by zwieńczyć całość podsumowaniem. Jak sama nazwa wskazuje ma ono za zadanie streścić informacje zawarte w artykule i wskazać najważniejsze wnioski nasuwające się po jego przeczytaniu. Ma być krótkie, treściwe, konkretne!

• Dołącz zdjęcie ilustrujące artykuł. Pamiętaj że powinno ono mieć rozdzielczość 72 dpi, a jego maksymalna wielkość nie może przekraczać 1000 Kb. Na naszym serwisie wielkość wyświetlanego zdjęcia to 330x250 pikseli. Nie posiadasz odpowiedniej fotografii z prawami autorskimi? Nie martw się, my już zadbamy o oprawę graficzną twojego artykułu, dodamy zdjęcie, które wyda nam się najbardziej odpowiednie do treści.

• Jeśli publikujesz wywiad, czyli „Oko w oko”, koniecznie wypełnij dane twojego rozmówcy. Jego imię i nazwisko, kilka słów charakterystyki, mail kontaktowy, stronę internetową i zdjęcie szanownego specjalisty. W ten sposób czytelnicy kosmetologia.com.pl będą mieli możliwość bliżej zapoznać się z sylwetką twojego gościa.

Krok 3 – Kiedy już jesteś pewien, że wszystkie elementy zostały dopięte na ostatni guzik czas na kliknięcie przycisku „opublikuj”. W ten sposób umieszczasz gotowy artykuł na naszym serwerze.

Krok 4 – To czas weryfikacji twojej publikacji, administrator kosmetologia.com.pl otrzymał informację o pojawieniu się twojego tekstu w naszej poczekalni. Teraz to on musi przeczytać czego dotyczy artykuł oraz zadecydować czy nie zawiera błędów. W razie konieczności przeredaguje, wprowadzi konieczne poprawki oraz dołączy odpowiednią ilustrację. Istnieje również ryzyko, że  tekst nie spełnił naszych wymagań, wówczas nie zostanie opublikowany. Ale to naprawdę rzadkie przypadki.

Krok 5 – Artykuł pojawia się na stronie głównej serwisu. Sprawdzony i zaakceptowany może wreszcie zacząć żyć własnym życiem. 

Wszystko jasne, zrozumiałe? To nie pozostaje Ci nic innego jak tylko rozpocząć swoją przygodę w roli dziennikarza portalu kosmetologia.com.pl! Witamy!

Jeśli chcesz wpłynąć na rozwój  polskiej kosmetologii i współtworzyć magazyn internetowy Kosmetologia.com.pl, zaprezentować się w szerokim gronie, wykroczyć ponad przeciętność i osiągnąć sukces to zapraszamy do kontaktu z Panią Małgorzatą Bogusz-Imiołek - kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Czytano: 18006
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum