Informacje

Musisz tam być: 5. Targi SPA & WELLNESS, Kraków 27-28 maja 2011 Musisz tam być: 5. Targi SPA & WELLNESS, Kraków 27-28 maja 2011 Hot


Nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych  wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki, innowacyjne terapie i technologie. 27 i 28 maja 2011 r. (piątek, sobota) w Krakowie przy ul. Centralnej 41 A odbędzie się profesjonalna impreza poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i WELLNESS.

Z myślą o wygodzie zwiedzających przygotowano profesjonalny internetowy program do rejestracji, który pozwala optymalnie zaplanować pobyt na Targach. Prawidłowa rejestracja on-line upoważnia do bezpłatnego uczestnictwa w Targach oraz nieodpłatnego udziału we wszystkich wykładach i szkoleniach, m.in.

  • "Nowoczesne technologie - sposób na pozyskanie nowych klientów i usprawnienie pracy gabinetu" – wykład Serwisu kosmetologicznego
  • "Co się kryje w kosmetykach" - prawda i mity a przenikalność przez skórę - prezentacja przygotowana przez firmę DR. BAUMANN specjalizującą się w produkcji kosmetyków naturalnych
  • "Jak prawidłowo wykonać makijaż permanentny" – prezentacja przygotowana przez firmę Szwedo Group.
  • "Aromasensoryka - skóra w euforii, czyli szczęśliwy klient spa" – o biokosmetykach, olejach i pielęgnacyjnych ekstraktach opowie ekspert z firmy Creme Goods Company.
  • "Nowa koncepcja medycyny estetycznej w day spa" – wykład firmy AMARISS SPA & WELLNESS CONSULTING na temat zastosowania najnowszych osiągnięć biotechnologii w dziedzinie kosmetologii.
  • "Skuteczne działania managerskie w  ośrodkach spa i wellness cz.1 i 2" – seminarium przygotowane przez firmę Projekt Hotel, poruszające zagadnienia związane z higieną i bezpieczeństwem w strefie SPA, rolą kierownictwa w kreowaniu pozytywnego wizerunku gabinetu oraz certyfikacją ośrodków Spa & wellness.
  • "Efektywne zarządzanie ośrodkiem spa i wellness" – praktyczne wskazówki przygotowane przez Polski Instytut Spa i Wellness.

Aby zapisać się na wykłady oraz bezpłatnie uczestniczyć w Targach SPA & Wellness wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie http://www.spa.krakow.pl/ . Pod tym adresem znaleźć można również szczegółowy plan imprezy, informacje o tegorocznych wystawcach oraz nowościach z branży.

Zapraszamy również na

www.facebook.com/Targi.SPA.i.Wellness, gdzie już niedługo pojawią się ciekawe konkursy z jeszcze ciekawszymi nagrodami.

 


Czytano: 2436
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum