Informacje

Gwiazdy odmładza tlenem Gwiazdy odmładza tlenem Hot


Pewnego dnia do naszego gabinetu wchodzi Madonna. Zaraz za nią Eva Longoria, Naomi Campbell, Gwyneth Paltrow, Kate Perry i Fergie, a drzwi za sobą zamyka Justin Timberlake. Sen? Nie – codzienność Michelle Peck, ulubionej kosmetyczki największych gwiazd Hollywood.


Do naszego kraju zawitała niedawno jedna z najsłynniejszych i najbardziej cenionych kosmetyczek - Michelle Peck, osoba o której zabiegi zabiegają największe gwiazdy światowego kina i estrady. Michelle opowiadała o swojej pracy, filozofii życiowej i zabiegach, które sprawiają, ż przyciąga do siebie najbardziej znane kobiety na świecie.

Michelle Peck całą swoją pracę zawodową opiera na korzystaniu z dobroczynnego działania kosmetyki tlenowej, w której podczas 18 lat doświadczenia stała się ekspertem. Swoje klientki zachęca również do unikania promieni słonecznych. Zabiegi kosmetyki tlenowej cieszą się w świecie gwiazd ogromną popularnością. Pozwalają błyskawicznie zniwelować efekty zmęczenia, pozbyć się stanów zapalnych, przebarwień, a nawet złagodzić objawy łuszczycy. - W ciągu niespełna godzinnego zabiegu, skóra wygląda i czuje się odmłodzona, promienna oraz świeża – specjalistka zachwala efekty Infuzji Intraceuticals. Na czym polega taki zabieg?

- Zabieg polega na dostarczaniu skórze substancji aktywnych przy zastosowaniu zjawiska infuzji – wtłaczania za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Najważniejszym składnikiem aktywnego serum jest drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędny jest specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem, czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Ta innowacyjna metoda umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze, dedykowanego cerze serum kosmetycznego – wyjaśnia kosmetolog SkinClinic Medical Day SPA, Ewa Wareszczuk.

Kosmetyczka gwiazd uważa, że najlepszą metodą na przywrócenie klientkom zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia jest namawianie ich do rozsądnej diety, unikania słońca i alkoholu oraz picia dużej ilości wody. Ważne, żeby podchodzić do klienta w sposób holistyczny, dbając zarówno o jego urodę, jak i zdrowie oraz pogodny stan ducha.

Źródło: PAP Life
 


Czytano: 2704
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum