Informacje

Nowa odsłona znanego czasopisma Nowa odsłona znanego czasopisma Hot

 


Branżowy magazyn kosmetyczny Les Nouvelles Esthetiques & spa będzie od tego roku wydawany w połączeniu z czasopismem Manicure Pedicure. Nowe wydanie o objętości 160 stron ukaże się już 18 lutego.


Znaczący wpływ na decyzję wydawcy w kwestii połączenia tytułów miała analiza sugestii czytelników, którzy poszukują coraz szerszej, rzetelnej, a jednocześnie kompleksowo zaprezentowanej wiedzy na temat profesjonalnej pielęgnacji. Kształt nowego wydania LNE & spa został opracowany przez redakcje obu czasopism oraz współpracujących z nimi ekspertów. Magazyn umocnił tym samym pozycję lidera w segmencie branżowej prasy kosmetycznej stając się najobszerniejszym tytułem tego typu rynku. Dzięki dostępowi do największej liczby specjalistów stanowi on kompendium wiedzy, po które najchętniej sięgają profesjonaliści związani z kosmetologią, pielęgnacją spa, podologią oraz manicure i pedicure.

Nowe wydanie LNE & spa jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i pomaga nam wyznaczać nowe standardy w edukacji z nowoczesnej dziedziny, jaką jest kosmetologia. Dla większości naszych czytelników rozwój nieodzownie wiąże się ze zdobywaniem nowej wiedzy i poszerzaniem oferty zabiegowej. LNE & spa przedstawiające różnorodną i przede wszystkim fachowo oraz nowocześnie ujętą tematykę doskonale wpisuje się w te oczekiwania. Nasze działania realizujemy zgodnie z koncepcją „Uroda - Edukacja - Profesjonalizm”, co pozwala nam zaproponować czytelnikom kosmetykę w najlepszym wydaniu - podkreśla Rafał Długosz, dyrektor wydawnictwa Beauty In.

Zmianom towarzyszyć wprowadzenie premierowych działów – między innymi "Kosmetyka dla zaawansowanych”, „Podologia” i rozszerzony działa spa & wellness. 


Czytano: 2717
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum