Informacje

Wybrano nową Miss Kosmetyczek Wybrano nową Miss Kosmetyczek Hot


{jathumbnail off}Znamy już nową Miss Kosmetyczek. Dnia 9 stycznia, na uroczystej gali rozstrzygnięto konkurs organizowany przez firmę Clarena. Zaszczytny tytuł zdobyła Magda Wadowska z Łodzi.

miss.jpg

Już drugi raz odbył się konkurs o tytuł najpiękniejszej kosmetyczki. Jury oceniało zarówno urodę jak i osiągnięcia zawodowe kandydatek.

- Miss Kosmetyczek ujęła nas przede wszystkim swoimi osiągnięciami zawodowymi, inteligencją, urokiem osobistym oraz wspaniałą figurą – wymienia Patricia Popławska-Kostiuk, przewodnicząca jury. – Choć były to wybory miss, nie mogliśmy zapominać o tym, że na wynik takiego konkursu składa się wiele czynników nie tylko uroda.

Oprócz głównej nagrody przyznano również dwa wyróżnienia. Tytuł I wicemiss zdobyła Dominika Jaruszewska-Stefańska z Kielc, a tytuł II wicemiss przypadł Halinie Siwiec z Tarnowa.

finalistki.jpg

Wyniki ogłoszono na uroczystej gali, która odbyła się w ostatnią niedzielę w warszawskim hotelu Sheraton. Uroczystość prowadzoną przez Tomasza Kammela swoją obecnością zaszczyciło wiele gwiazd min. Dorota Rabczewska, Justyna Steczkowska, Jolanta Fajkowska, Ewa Kasprzyk Grażyna Wolszczak, Marzena Rogalska i Monika Richardson.

Dbanie o urodę dotyczy każdego z nas, dlatego nie dziwi mnie takie zainteresowanie naszym wydarzeniem – mówi Patricia Popławska-Kostiuk, prezes firmy Clarena.

Uczestniczki, które w większości debiutowały na scenie miały przed sobą trudne zadanie. Oprócz pokazów w sukniach koktajlowych i wieczorowych miały również okazje zaprezentować się publiczności w gabinetowych fartuszkach. Pomimo wielkiego stresu panie zrobiły duże wrażenie na publiczności i organizatorach.

Było naprawdę miło patrzeć, jak rozkwitały podczas występu. Panie wyglądały przepięknie i bardzo kobieco – dzieli się wrażeniami Elżbieta Barczyńska, która przygotowywała choreografię do wyborów.

tance-hulance.jpg

Oficjalne uroczystości zakończono bankietem, na którym kandydatki dzieliły się swoimi doświadczeniami i pozowały do zdjęć fotoreporterów. 


Czytano: 3687
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum