Informacje

Zapraszamy na Salon Wiosna 2011 Zapraszamy na Salon Wiosna 2011 Hot


Już 19-20 lutego 2011 zapraszamy na jubileuszowe, 30.Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne Salon Wiosna 2011. W znanym wszystkim najlepszym targowym miejscu - tradycyjnie w Centrum Expo XXI w Warszawie. Inaugurująca kolejny sezon w branży kosmetycznej impreza będzie trwać pełne dwa dni.


Dlaczego warto wziąć udział w tej najważniejszej na początku roku imprezie branży kosmetycznej, solaryjnej, paznokciowej i Spa w Polsce?

  • to największe targi profesjonalnej branży kosmetycznej, gromadzące najwięcej wystawców, marek i zwiedzających
  • tu wszyscy wystawcy przedstawiają najnowsze trendy na nadchodzący rok, najnowsze zabiegi, premierowe pokazy
  • bo to możliwość spotkań branżowych, pozakuluarowych rozmów i wymiany poglądów
  • to również spotkania z najlepszymi kosmetyczkami, które na żywo pokazują premierowe zabiegi przy stoiskach firmowych

Salon Wiosna to również:

  • Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Warsztaty – tym razem aż 3 rodzaje Warsztatów do wyboru!
  • X Mistrzostwa Polski Nail Design Kategoria akryl i Kategoria żel – Finał Polski
  • konkursy dla uczestników targów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym Konkurs dla Kosmetyczek z główną nagrodą w wysokości 20 tysięcy złotych!

Targom towarzyszą bogate merytorycznie wydarzenia - Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny „Uroda i nauka” i Warsztaty. Zapraszamy do poznania nowych wykładowców i spotkania tych, którzy są już znani, a wszyscy przedstawią nowe i interesujące tematy.

W sobotę odbędzie się Kongres oparty na tematyce z dziedzin kosmetologii, dermatologii, podologii, naturopatii, psychologii i masażu. Wystąpią na nim między innymi Yves Coatmeur, który na specjalne życzenie wielu uczestników poprzednich edycji kongresów kosmetycznych kontynuować będzie temat zastosowania naturopatii w gabinecie kosmetycznym.

Dr n.med. Jacek Koselakwystąpi z wykładem Wpływ zaburzeń mikrokrążenia i deformacji ortopedycznych na najczęściej występujące problemy podologiczne, a dr Jolanta Ignaszewska - Kühbauch poradzi, jak zmniejszyć napięcia mięśni karku i odciążyć kręgosłup szyjny – bo ból karku to problem wielu kosmetyczek, pojawia się, gdy mięśnie są „przepracowane”.

Monika Grudnik - Wroniszewska uzasadni, dlaczego w pielęgnacji cery dojrzałej warto i trzeba stosować kosmetyki ze składnikami aktywnymi. Pojawią się dwa tematy związane z masażem – znany masażysta Piotr Szczotka omówi zagadnienie Manualnego drenażu limfatycznego twarzy, a Natalia Latecka zajmie się Zastosowaniem ajurwedy w praktyce. Monika Złakowska, specjalistka ds. szkoleń przekona, że Inwestycja w rozwój pracownika a korzyści dla Twojego salonu to jasna zależność, gdyż pod hasłem inwestycja kryją się  nie tylko zagadnienia związane ze szkoleniami (zawodowymi, interpersonalnymi) ale także dobre zarządzanie – świadome zarządzanie salonem, stworzenie zgranego zespołu. W dobie ostrej konkurencji na rynku pojawia się potrzeba  bycia wyjątkowym salonem, który ma to „coś” i klienci chcą wracać. Nasz pracownik może być świetnym specjalistą, ale jeżeli nie będzie utożsamiał się z firmą, swoimi klientami, nie będzie się czuł doceniany to nigdy nie będzie nam przynosił takich korzyści, jakich od niego oczekujemy. Katarzyna Olschowka wskaże kierunki rozwoju gabinetów w wykładzie Rok 2011 – dofinansowywanie mikroprzedsiębiorstw – gabinetów kosmetycznych.

W niedzielę odbędą się Warsztaty: Najnowsze informacje o projektach unijnych w roku 2011, prowadzone przez Katarzynę Olschowkę oraz Warsztaty Masaż w podologii - problemy zdrowotno-estetyczne obejmujące pracę z tkankami miękkimi w profilaktyce ostróg piętowych, haluksów i obrzęki oraz zwłóknienia w obrębie stóp i łydek prowadzone przez Ewę Mikułę. Zaraszamy również na Kurs Ajurwedyjski masaż głowy i ramion, prowadzony przez Natalię Latecką.

Więcej informacji: www.zpwkp.pl


Czytano: 2308
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum