Informacje

Zostań Miss Kosmetyczek! Zostań Miss Kosmetyczek! Hot

Pewnie ciężko byłoby znaleźć kobietę, która oglądając konkursy piękności nigdy chociażby przez chwilę nie marzyła, żeby zostać miss. Teraz wszystkie panie pracujące w branży kosmetycznej mają okazję spełnić dziecięce marzenia i stanąć do walki o tytuł najpiękniejszej kosmetyczki.


Do 10 grudnia trwają eliminacje do drugiej edycji konkursu Miss Kosmetyczek 2011. Panie będą walczyły w 3 kategoriach wiekowych, a zwyciężczynie zostaną nagrodzone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 stycznia przyszłego roku w Warszawie.

Gwiazdy show biznesu, projektanci mody oraz kosmetyczki z całej Polski będą gośćmi Clareny na Koncercie Finałowym Miss Kosmetyczek 2011. Od początku września trwają przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Już 9 stycznia  2011 r. za sprawą dwunastu najpiękniejszych kosmetyczek z całej Polski, hotel Sheraton zamieni się w oazę piękna.  Dzięki honorowemu patronatowi Miss Polonia finalistki konkursu będą miały okazję poznać nowo wybraną Miss Polonię 2010, która zasiądzie w jury. Obok niej zobaczymy m.in. Patrycję Popławską - prezes Clareny, Grażynę Wolszczak, Annę Maruszeczko, Marię Niklińską, Kasię Cichopek, Aleksandrę Kisio, przedstawicieli zarówno prasy branżowej, jak i lifestylowej oraz wiele innych znanych twarzy. Galę poprowadzi Tomasz Kammel.

Do występu przed publicznością finalistki przygotuje Elżbieta Barczyńska, choreograf, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Spod „jej ręki” wyszły m.in. Miss Polonie: Aleksandra Spieczyńska, Ewa Tylecka, Marta Matyjasik i Angelika Jakubowska. – Cały czas podkreślam, że w tego typu konkursach nie chodzi o idealne wymiary, lecz o wyjątkową kobiecość i ten przysłowiowy wiatr we włosach – przekonuje Elżbieta Barczyńska.

Koronacji laureatek dokona pierwsza Miss Kosmetyczek 2010 Agata Szlachetka oraz Miss Polonia 2010. Finalistki będą walczyć o prestiżowy tytuł Miss Kosmetyczek 2011 oraz bardzo cenne nagrody m.in. aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, kursy masażu, zestawy produktów Clarena oraz upominki od sponsorów.

Uczestniczki poprzedniej edycji zgodnie twierdzą, że tego typu impreza jest wyjątkowym pomysłem i… żałują, że mogły wystartować tylko raz. Teraz zasiądą na widowni jako goście honorowi. Będą miały również okazję wystąpić na scenie i opowiedzieć zarówno tegorocznym finalistkom, jak i zebranej widowni o swoich doświadczeniach związanych z konkursem.

- To niesamowita i niezapomniana przygoda, która na zawsze zostanie w mojej pamięci - opowiada Agata Szlachetka, Miss Kosmetyczek 2010. Gratulacje ze strony klientek były bardzo miłe. Widziałam, że są dumne, gdy ukazały się o mnie artykuły w gazetach - śmieje się Miss.  - Dzięki konkursowi mój gabinet znalazł się na łamach bardzo znanego czasopisma branżowego, w którym udzielałam szerszego wywiadu na temat swojej pracy, zdobywania doświadczenia oraz pasji i zainteresowań. No i oczywiście, na wszelkich imprezach Clareny zajmuję miejsce VIP.

Na gości Gali czeka wiele niespodzianek, finalistki zaprezentują się w kreacjach znanych projektantów, specjalny gość Ania Maruszeczko opowie o swojej nowej książce, a przerwy pomiędzy prezentacjami uczestniczek uświetnią występy wokalne.

Aby wziąć udział w zmaganiach należy przesłać zgłoszenie zawierające:

  • 2 zdjęcia (zbliżenie twarzy, cała sylwetka),
  • formularz zgłoszeniowy,
  • kopię dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,
  • opis pracy zawodowej


Więcej informacji na stronie:
www.clarena.pl/aktualnosci/miss-kosmetyczek-2011

 


Czytano: 3242
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum