Informacje

Salon Wiosna 2008 Salon Wiosna 2008 Hot


W wyjątkowo wietrzny pierwszy weekend marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbyły się XXIII Targi Kosmetyczne i Solaryjne SALON WIOSNA 2008. Mimo ostrzeżeń synoptyków przed szalejącym huraganem Emma, chętni odwiedzenia największych wiosennych targów kosmetycznych w Polsce nie zostali w domach. Przybyło prawie 8 tysięcy zwiedzających, by zapoznać się z ofertą 148 wystawców, prezentujących około 400 marek. Na Salonie jak zawsze znalazły się firmy polskie i zagraniczne, reprezentujące wiodące marki rynku kosmetycznego i solaryjnego, w tym polskie laboratoria kosmetyczne i światowe marki branżowe.

Po raz pierwszy najważniejsza wiosenna impreza targowa dla branży kosmetycznej i solaryjnej w Polsce, organizowana przez Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej składa się z dwóch edycji - za nami SALON WIOSNA, a 19-20 kwietnia zapraszamy na SALON URODY. To nie koniec nowości - kupujący razem z biletem otrzymywali KARTĘ STAŁEGO KLIENTA ZP-WKP. Ta wielokrotnego użytku karta uprawniać będzie do korzystania z wielu promocji, takich jak na przykład bilety wstępu na imprezy organizowane przez ZP-WKP ze specjalnym rabatem czy premiowania zakupów. Osoby, które kupiły bilet na Salon Wiosna i otrzymały te kartę, wejdą bezpłatnie na Salon Urody w dniach 19 - 20 kwietnia, także w Centrum Expo.

Salonowi Wiosna 2008 towarzyszył Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny pod hasłem Uroda w rękach profesjonalistów" , a równolegle w dwóch innych salach odbywały się pokazy firmowe zabiegów kosmetycznych. Również Polski Związek Solaryjny przeprowadził seminarium.

Na Kongres zaproszono wykładowców z wielu dziedzin. Międzynarodowi goście to znana już polskiej publiczności specjalista ayurvedy Sarah Cosnac, która spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem kosmetyczek już na Salonie Jesień i Salonie Wrocław. Pierre de Robert - masażysta aromarefleksolog zaprezentował kolejne metody masażu, a po wykładzie Dominique Pierson'a sprzedaż w gabinecie kosmetycznym powinna okazać się niezwykle prosta i wdzięczna. Manuel A. Vanegas z USA zajął się kapsułami w gabinecie, bo w dobie trendów spa trzeba orientować się, czy to rzeczywiście opłacalna inwestycja. Zaprosiliśmy także wspaniałe polskie grono wykładowców: masażystę Piotra Szczotkę, dr n med. Lubomira Lembasa, specjalistę chirurgii plastycznej i estetycznej, współpracownika dr Andrzeja Sankowskiego, kosmetologa Iwonę Białas, dr n. med. Patryka Tarkę oraz znawcę zagadnień finansowych Jacka Klepackiego.

Salon Wiosna to także zawody i konkursy dla kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych.

Laureatami VII Mistrzostw Polski Nail Design w kategorii akryl zostali:

I MIEJSCE - Joanna Nawrocka

II MIEJSCE - Dominika Richter

III MIEJSCE - Marek Wierzchowski.

W kategorii żel najlepsze okazały się:

I MIEJSCE -Anna Gembala- Papież

II MIEJSCE -Marta Gacka

III MIEJSCE -Aneta Knopp.

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Artystycznego Szkół Kosmetycznych i Makijażu Czarna Perła wygrała Joanna Rydzyńska, II miejsce przyznano Magdalenie Kossakowskiej, III - Aleksandrze Chądzyńskiej.

Laureatka pierwszego miejsca otrzymała wyjazd zagraniczny i nagrody rzeczowe.

Wyjazd do Tunezji w Konkursie dla Kosmetyczek przypadł Annie Kołowskiej.

Sponsorem Głównym XXIII Targów Salon Wiosna 2008 była firma JANSSEN COSMECEUTICAL, patronem medialnym KOSMETYKA PROFESJONALNA Magazyn Związku Pracodawców-Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej oraz SALON I ELEGANCJA

 

żródło: zpwkp

Czytano: 4868
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum