Informacje

Pisanie październikowe! Pisanie październikowe! Hot

W tej edycji niespodzianka, do wygrania, nie jak dotychczas zestaw kosmetyków, ale coś zupełnie wyjątkowego. Tym razem nasi zdolni redaktorzy walczą o voucher na profesjonalne szkolenie Herbal A Peel firmy ALEX COSMETIC GmbH. Zapowiada się pasjonująco!

Rozpoczynamy kolejny miesiąc z konkursem „Pisz i wygrywaj” w tle. Polubiliście tą formę literackiej rywalizacji, a my nie posiadamy się z radości czytając i umieszczając wasze artykuły na serwisie kosmetologia.com.pl. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że październikowy cykl uważamy za rozpoczęty. Tak jak dotychczas czekamy na wasze teksty z dziedziny kosmetologii i pokrewnych. Najważniejsze, muszą być one skierowane do profesjonalistów. Rzucamy w kąt tematy, które mogą zainteresować jedynie czytelniczki pism kobiecych i skupiamy się branżowych koleżankach i kolegach. Co również istotne, tym razem zwycięski artykuł będziemy wybierać tylko spośród praktykujących i wykwalifikowanych kosmetyczek i kosmetologów. Dlaczego? Ponieważ proponowana nagroda jest dość specyficzna.

A teraz słów kilka o gratyfikacji. Tak jak wspominaliśmy na początku, tym razem zrezygnowaliśmy z kosmetycznego podarunku. W październikowej edycji proponujemy zwycięzcy voucher na profesjonalne szkolenie Herbal A Peel firmy ALEX COSMETIC GmbH. Podczas którego zdobędziecie wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu peelingu ziołowego firmy Alex Cosmetic. Na koniec szkolenia otrzymacie Dyplom, który upoważnia do zakupu produktów oraz uprawnia do wykonywania zabiegów głębokiego złuszczania na całym świecie! Autor artykułu miesiąca sam wybierze interesujący go termin spotkania ze trenerami. Wartość prezentu od naszego sponsora ALEX COSMETIC GmbH to 350,00 zł.

W związku ze zmianą portalu i pojawianiem się nowych funkcjonalności można samodzielnie przesyłać artykuł z własnego konta. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć przycisk „Dodaj artykuł”, wypełnić wymagane pola i gotowe. Każdy z tekstów przesłany zostaje do redakcji, gdzie czeka go dokładna weryfikacja i czasami drobne poprawki. Jeśli spełni wymagania i okaże się odpowiednio ciekawy zostanie opublikowany na łamach kosmetologii. Nie dajcie się ponieść emocjom, jeśli po kliknięciu publikuj artykuł od razu nie pojawi się na stronie. Nie wysyłajcie go ponownie, nie starajcie się powtarzać całej procedury od początku z innych kont. On już do nas dotarł, ale musi odczekać w kolejce. Wtedy uzbrójcie się w cierpliwość i wypatrujcie codziennie na naszym portalu oraz fanpagu informacji o swoim dziele.

A teraz bez zbędnego owijania w bawełnę. Pisanie październikowe czas zacząć!

 


Czytano: 1725
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum