Informacje

Piszcie i błyszczcie Piszcie i błyszczcie Hot

Nadszedł luty, a wraz z nim kolejna edycja konkursu dla dziennikarzy zdalnych. W tym miesiącu walczycie o niezwykłe nagrody ufundowane przez firmę VEDARA Bio Cosmetic Labs. Zapoznajcie się ze szczegółami dziennikarskiej rywalizacji.

Drodzy pasjonaci kosmetyki i kosmetologii szykujcie się, bo znów możecie pochwalić się swoimi literackimi talentami i niebywałą wiedzą. Czekamy na wasze artykuły z dziedziny zdrowia i urody skierowane do innych branżowych specjalistów. Liczymy na merytorycznie poprawne, rzetelne i oczywiście ciekawe publikacje. Tematyka jak zawsze dowolna, zależna jedynie od waszej kreatywności i różnorodności zainteresowań.

Jakie nagrody czekają na zwycięzców lutowego „Pisz i wygrywaj”? Luksusowe! W tym kolejnym, zimowym miesiącu chcielibyśmy żebyście poczuli się naprawdę wyjątkowo. Dlatego walczycie o niebywałe kosmetyki ufundowane przez firmę VEDARA Bio Cosmetic Labs. W czym tkwi ich moc? Wyprodukowane zostały z naturalnych składników i połączone z 24-karatowym złotem oraz ekstraktem z kawioru. Brzmi wykwintnie? Oczywiście.

Autor najlepszego artykuł miesiąca otrzyma zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą Bio-Serum w Olejku do Ciała z 24k. złotem, Kula do kąpieli z naturalnymi olejkami oraz Złoty Peeling do Ciała. Niezła motywacja do zabłyśnięcia w towarzystwie innych dziennikarzy zdalnych?

W lutym podarunki otrzymują również osoby, które znalazły się krok za podium. Dla dwóch autorów, którym zabraknie odrobinki szczęścia firma VEDARA Bio Cosmetic Labs przygotowała zestaw składający się ze Złotego Peelingu do Ciała oraz Kuli do kąpieli z naturalnymi olejkami. Pełen luksus!

Skoro nagrody są już znane, na sam koniec przypominamy kilka ważnych zasad samej rywalizacji. Do konkursu nie dopuszczone zostaną artykuły sponsorowane, czyli będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę.

Zasady jasne, nagrody określone, nie pozostaje nic innego jak zabrać się do tworzenia najlepszej publikacji tego miesiąca. Powodzenia w kolejnej dziennikarskiej rywalizacji!


Czytano: 2704
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum