Informacje

Piszcie i wygrywajcie jak z płatka! Piszcie i wygrywajcie jak z płatka! Hot

Konkurs na najlepszy artykuł kwietnia czas zacząć! W tym miesiącu macie okazję wygrać niesamowite nagrody ufundowane przez firmę Charmine Rose. Gotowi na rywalizację w kolejnej odsłonie dziennikarskich potyczek? Kosmetyczki, kosmetolodzy, pasjonaci tematu – zaczynamy!

Znów czekamy na wasze artykuły z dziedziny zdrowia i urody skierowane do innych branżowych specjalistów. Liczymy na merytorycznie poprawne, rzetelne i oczywiście ciekawe publikacje. Tematyka jak zawsze dowolna, zależna jedynie od waszej kreatywności i różnorodności zainteresowań. 

Podkreślamy ponownie, że do konkursu nie dopuszczone zostaną artykuły sponsorowane, czyli będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę!

A teraz słów kilka na temat nagród w kwietniowej edycji. Ten miesiąc sponsoruje firma Charmine Rose, znana z tego, że jej kosmetyki tworzone są w oparciu o własne receptury, naturalne składniki oraz technologicznych osiągnięciach współczesnej kosmetologii. Na jakie podarunki mogą liczyć uczestnicy uczestnicy „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”?

Autora zwycięskiej publikacji obdarujemy serum CharmLash® - pierwszą, polską odżywką przyspieszającą wzrost rzęs. Podstawą działania innowacyjnego preparatu są peptydy, uzupełnione o pantenol i biotynę połączone z licznymi minerałami. Chyba brzmi na tyle interesująco by walczyć o laur zwycięzcy!

 


Redaktor zdalny, który uplasuje się na drugiej pozycji otrzyma od sponsora zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą Krem do rąk z masłem Shea, Kokosowy peeling do ciała oraz Mleczko do ciała z olejem Tamanu z serii Salon&SPA.

Nie zapominamy również o dziennikarzu, który zajmie ostatnie miejsce na pudle. Dla autora artykułu, który jako ostatni zakwalifikuje się do zwycięskiej trójki firma Charmine Rose przygotowała zestaw kosmetyków: Odmładzający krem z witaminami C + E, Aloesowy krem do rąk oraz Krystaliczny peeling do ciała „Marokańska pomarańcza” z serii Salon & SPA.

 

Skoro znacie już szczegóły tej odsłony „Pisz i wygrywaj”, wiecie o jakie nagrody toczy się walka, czekamy jedynie na konkursowe teksty. Publikujcie swoje artykuły na kosmetologia.com.pl i zachwyćcie nas po raz kolejny swoim talentem  oraz wiedzą. Powodzenia!


Czytano: 2423
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum