Informacje

Patent na pisanie! Patent na pisanie! Hot

Majowa edycja konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” właśnie ruszyła. Od dzisiaj możecie przesyłać swoje teksty i rywalizować o niezwykle atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Revitacell. Gotowi do walki o tytuł redaktora miesiąca oraz drugie i trzecie miejsce? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rozgrywki.

To już kolejna odsłona dziennikarskich potyczek pomiędzy pasjonatami kosmetyki oraz kosmetologii. Znów możecie pochwalić się swoimi literackimi talentami i wykorzystać je do stworzenia artykułu z dziedziny zdrowia i urody. Czekamy na profesjonalne, merytoryczne, ciekawe publikacje skierowane do innych branżowych specjalistów. Ponownie, nie narzucamy wam tematyki. Liczymy na waszą kreatywność i szanujemy różnorodność waszych zainteresowań. Zaskoczcie nas patentem na niebanalne zagadnienia!

Jakie nagrody czekają na zwycięzców majowego „Pisz i wygrywaj”? Niezwykłe! W tym wiosennym miesiącu o wyjątkowe doznania najzdolniejszych redaktorów niestacjonarnych zadba firma Revitacell– producent pierwszych biodermokosmetyków z opatentowanych komórek macierzystych. Czego możecie się więc spodziewać za poszczególne miejsca?

Autor najlepszego artykułu miesiąca otrzyma zestaw kosmetyków. Pierwsza pozycja z koszyka to Revitacell Stem Cells Face Set, czyli komplet składający się z peelingu i bioaktywnej maski do kompleksowej regeneracji skóry twarzy opracowany z wykorzystaniem NHAC Biocervin MIC-1. W następnej kolejności możecie liczyć na Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate, czyli bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Całości dopełni Revitacell Stem Cells Hand Set, zestaw składający się z peelingu i maski do kompleksowej regeneracji dłoni opracowany z wykorzystaniem unikalnych właściwości regeneracyjnych komórek macierzystych MIC-1. Oj, takie nagrody muszą zagrzać do walki!

 


Zdobywca drugiego miejsca też nie ma co narzekać na proponowany podarunek. W jego ręce trafi bowiem Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum DAY. Jest to bioaktywna formuła na dzień łącząca zalety bogatego kremu ze stężonym działaniem serum odbudowującego skórę na bazie komórek macierzystych MIC-1.

 


Dziennikarz zdalny, który uplasuje się na ostatnim punktowanym miejscu też może liczyć na niespodziankę od naszego sponsora. Będzie to Revitacell Stem Cells Regenerating and Nourishing Cream-Serum NIGHT, czyli bioaktywne kremoserum na noc, które regeneruje i odżywia skórę, dzięki aktywnym czynnikom białkowym pozyskanym z komórek macierzystych MIC-1.

 

 

A teraz w kwestii przypomnienia dla stałych uczestników i wyjaśnienia debiutantom, należy mieć świadomość, że do konkursu nie zostaną dopuszczone artykuły sponsorowane. Czyli te będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę. Aby umieścić publikację na portalu kosmetologia.com.pl skorzystajcie z opcji „Dodaj artykuł” wyświetlającej się na pasku zarejestrowanego użytkownika.

Chyba zasady są jasne, więc pozostaje nam życzyć wam wielu pomysłów na artykuły i wytrwałości w ich tworzeniu. Pamiętajcie, że trud wasz, najzdolniejsi, będzie nagrodzony, o to postaramy się już my i nasz majowy sponsor -  firma Revitacell.


Czytano: 2635
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum