Informacje

Autentyczna rywalizacja na wiedzę Autentyczna rywalizacja na wiedzę Hot

Wreszcie możemy ogłosić rozpoczęcie czerwcowej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. W tym miesiącu rywalizować będziecie o profesjonalne kosmetyki firmy Arkana – naszego sponsora.

Drodzy pasjonaci kosmetyki i kosmetologii szykujcie się, bo znów możecie pochwalić się swoimi literackimi talentami i autentyczną wiedzą. Czekamy na wasze artykuły z dziedziny zdrowia oraz urody skierowane do innych branżowych specjalistów. Liczymy na merytorycznie poprawne, rzetelne i oczywiście ciekawe publikacje. Tematyka jak zawsze dowolna, zależna jedynie od waszej kreatywności i różnorodności zainteresowań. 

A o co walczycie tym razem? O kosmetyki firmy Arakana. Nowej polskiej marki kosmetyki profesjonalnej stworzonej dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy kosmetologicznej opartej na biologii i biotechnologii. Co dokładnie trafi w ręce redaktora miesiąca oraz dwóch wyróżnionych osób? Już zdradzamy.

Autor najlepszej publikacji czerwca otrzyma od firmy Arkana zestaw biomimetyczny. W jego skład wchodzą Biomimetic Lift Up Cream - Biomimetyczny krem liftingujący 50 ml oraz Biomimetic Lift Up Eye Cream- Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy 20 ml. Pierwszy produkt przeznaczony jest do intensywnej kuracji redukującej zmarszczki dla skóry dojrzałej oraz w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Natomiast co do drugiej propozycji, warto wiedzieć, że daje efekt liftingu powiek i okolic „ kurzych łapek”. Brzmi nieźle?

 

 

Zdobywca II miejsca może spodziewać się, że w nadesłanej paczce odnajdzie terapeutyczny krem dla skóry naczyniowej i wrażliwej - Sakura Sensitive Cream 50 ml oparty na Sakurze  – wyciągu z liści japońskiej wiśni. Kosmetyk łączy w sobie unikalne działanie łagodzące i antyalergiczne, a wszystko to zawdzięcza zawartym w nim izoflawonom oraz flawonoidom o właściwościach kojących i ochronnych. Wystarczająca motywacja do zabłyśnięcia w towarzystwie innych redaktorów zdalnych?

 

 

Dziennikarz, który uplasuje się na III miejscu już powinien szykować sobie miejsce na Amino Bio Cream - Bioaktywny krem z aminokwasami 50 ml. Produkt ten przeznaczony jest do całodobowej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności skóry suchej i wrażliwej. Rekomendowany do terapii regenerującej po intensywnych zabiegach, takich jak terapia mikroigłowa, Arkana Skin Roller oraz mikrodermabrazja i eksfoliacja kwasami. Nic dodać, nic ująć, tylko brać się do pracy!

 

Skoro nagrody są już znane, na sam koniec przypominamy kilka ważnych zasad samej rywalizacji. Do konkursu nie dopuszczone zostaną artykuły sponsorowane, czyli będące reklamą określonego produktu, osoby czy miejsca. Podczas weryfikacji odpadają również teksty skierowane do nieodpowiedniej grupy docelowej. Unikajcie publikacji poradnikowych rodem z pism kolorowych. Piszecie do swoich koleżanek z branży, ekspertów, specjalistów oraz studentów. Stąd prośba, podejmujcie tematy interesujące naszą wyspecjalizowaną grupę. Umieszczając tekst na stronie Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl korzystajcie z opcji „Dodaj artykuł” umieszczonej w prawym górnym rogu w panelu zarejestrowanego użytkownika. 

Zasady jasne, nagrody określone, nie pozostaje nic innego jak zabrać się do tworzenia najlepszej publikacji tego miesiąca, a już my i nasz sponsor - firma Arkana postaramy się was godnie za te trudy wynagrodzić. Powodzenia w ostatniej dziennikarskiej rywalizacji tego sezonu. Jak to ostatniej? Już wyjaśniamy. Czerwcowa edycja to ostatnia odsłona „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” przed wielkim podsumowaniem. W lipcu wybierać będziemy redaktora pierwszej edycji, czyli najlepszego dziennikarza spośród dotychczas nagrodzonych redaktorów miesiąca. Do 11 dotychczasowych zwycięzców ma szansę dołączyć najlepszy pisarz tego miesiąca. Może będziesz to ty? Trzymamy kciuki!


Czytano: 3790
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum