Informacje

Rusza grudniowy konkurs „Pisz i wygrywaj”! Rusza grudniowy konkurs „Pisz i wygrywaj”! Hot

Ambitni pasjonaci kosmetologii i pióra! Ponownie zapraszamy do wspólnej zabawy i pojedynku o tytuł redaktora miesiąca oraz nagrody, które ufundowała firma a.i. Polska.

Uroczyście przecinamy szarfę ogłaszając rozpoczęcie konkursu! Z niecierpliwością czekamy na artykuły fachowców pragnących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przedmiotem konkursu jest napisanie artykułu na temat kosmetologii lub nauk jej pokrewnych. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Pisząc tekst należy mieć jednak na uwadze, że odbiorcami naszego portalu są  w większości specjaliści – osoby od lat związane z branżą, dlatego ważne jest, aby publikacja była nie tylko ciekawa, ale także poprawna merytorycznie. 

Przypominamy, że warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie portalu. Założenie konta umożliwia korzystanie z opcji Prześlij artykuł widocznej w prawym górnym rogu ekranu, nad paskiem menu. Po kliknięciu w przycisk autor przechodzi do okna dodawania publikacji, tam wstawia tekst i finalizuje jego przesłanie wybierając opcję Dalej.

Zanim artykuł ukaże się oficjalnie na stronie, czeka w kolejce na weryfikację naszego eksperta. Jeżeli tekst okaże się interesujący i poprawny merytorycznie – zostanie umieszczony na łamach portalu Kosmetologia.com.pl

O co toczy się gra?

Oczywiście o bezcenny tytuł redaktora miesiąca oraz o wspaniałe, grudniowe nagrody! Naprawdę warto! 

Nagroda główna

Nail Tek DUO I – zestaw odżywek przeznaczony do pielęgnacji paznokci normalnych, zawierający odżywkę podkładową i ochronną  oraz oliwka pielęgnacyjna Nail Tek RENEW.

Nail Tek DUO I

Zestaw odżywek DUO I zawiera odżywkę podkładową Formuła Foundation I oraz odżywkę ochronną Formuła I Maintenance Plus. Odżywki przeznaczone są do pielęgnacji paznokci normalnych, z którymi nie ma większych problemów. Umożliwiają zachowanie wytrzymałości i sprężystości płytki paznokciowej oraz osiągnięcie maksymalnej długości i grubości paznokci. Zapewniają idealną równowagę biologiczną płytki paznokcia. Regularnie stosowane poprawiają naturalną kolorystykę paznokci oraz nadają im efektowny, zdrowy wygląd.

Nail Tek RENEW – naturalna oliwka pielęgnacyjna do skórek i paznokci. Bogata kompozycja naturalnych składników odżywia i nawilża paznokcie oraz tkankę miękką. Oliwka zawiera m.in. „Inteligentny” olejek z australijskiego drzewa herbacianego ma silne właściwości przeciwgrzybicze i antyseptyczne. Codzienny masaż okolic macierzy paznokcia eliminuje potrzebę wycinania skórek oraz wspomaga zdrowy wzrost płytki paznokciowej. Oliwka RENEW zastosowana na koniec manikiuru lub pedikiuru zapobiega rozmazywaniu lakieru i wydatnie skraca czas jego schnięcia.

2 nagrody dodatkowe

Zestawy zawierające ochronną odżywkę do pielęgnacji paznokci normalnych
FORMUŁĘ I - MAINTENANCE PLUS oraz oliwkę pielęgnacyjną Nail Tek RENEW.

Nie zwlekajcie! Z niecierpliwością czekamy na Wasze grudniowe publikacje!

 

Galeria

Rusza grudniowy konkurs „Pisz i wygrywaj”!
Rusza grudniowy konkurs „Pisz i wygrywaj”!
Rusza grudniowy konkurs „Pisz i wygrywaj”!
Czytano: 3086
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum