Informacje

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty! Świąteczny konkurs rozstrzygnięty! Hot

Znamy już wyniki grudniowego konkursu na świąteczny wystrój gabinetu! Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy wykazali się dobrym gustem. 

Przegląd zdjęć udekorowanych gabinetów sprawił, że poczuliśmy nastrój, magię i atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy konkursu udowodnili, że cechuje ich poczucie estetyki i wszech umiłowanie piękna. Wyłonienie zwycięzcy nie należało do prostych zadań. Po burzliwych dyskusjach decyzja zapadła. Jesteście ciekawi do kogo trafią nagrody ufundowane przez firmę MIMARI? A zatem... Czas ogłosić wyniki!

Uroczyście ogłaszamy, że w grudniowym konkursie na najpiękniejszy „Świąteczny wystrój gabinetu” pierwsze miejsce zajęła pani Natalia Grabarek – właścicielka Instytutu Piękna w Zgorzelcu. Autorce nastrojowych  dekoracji gratulujemy zwycięstwa i głównej nagrody, którą jest rewolucyjny program odnowy biologicznej STL CELLS. Już wkrótce dotrze do Pani dodatkowy świąteczny prezent. A oto zdjęcia Udekorowanego gabinetu pani Natalii.

    

Drugie miejsce w świątecznym konkursie przyznaliśmy pani Marioli Widerze i jej klimatycznej  świątecznej dekoracji w stylu eko. W  nagrodę wysyłamy do Pani profesjonalny krem do twarzy o działaniu antyoksydacyjnym Platinum. Składamy wyrazy uznania!

     

Trzecie miejsce zajęła pani Klaudia Pienio i jej Gabinet kosmetyczny Savana. Autorka dekoracji także udowodniła, że wystarczy dobry pomysł, aby umiejętnie zaakcentować świąteczny klimat. Winszujemy i w nagrodę wysyłamy do Pani głęboki peeling stóp Novasilk eksfoliacja.  

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i aktywność. Życzymy radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! I… do kolejnego konkursu. A wierzcie, nie damy Wam odpocząć. Już szykujemy kolejne niespodzianki.


Czytano: 5576
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum