Informacje

Premierowa edycja Targów Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka Premierowa edycja Targów Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka Hot

W dniach 22-23 marca 2014 roku w Targach Lublin odbędzie się premierowa edycja Targów Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka. Targi Lublin staną się na dwa dni miejscem prezentacji najnowszych trendów z branży. Pokazy innowacyjnych zabiegów, najświeższe nowinki i porady ekspertów przeplatać się będą ze zmaganiami konkursowymi. 

Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka to wydarzenie skierowane przede wszystkim do specjalistów z branży fryzjersko-kosmetycznej, a także osób zainteresowanych najnowszymi trendami w kosmetyce, makijażu, czy stylizacji włosów. 

Podczas Targów Beauty Days wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów i usług m.in. profesjonalne kosmetyki oraz urządzenia przeznaczone do gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych, , salonów SPA&Wellness, a także do użytku domowego. Jest to doskon:ała okazja do zapoznania się z ofertami z całej Polski. To także czas na spotkania biznesowe z nowymi partnerami, wymianę doświadczeń i poznanie opinii ekspertów.

Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Po raz pierwszy w Lublinie, tylko na Targach Beauty Days, odbędzie się Gala Miss Polski Lubelszczyzny. Targom towarzyszyć będą również Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego oraz Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

22 marca (sobota)

IV Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego

Podczas tegorocznych Targów Beauty Days odbędą się IV Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego w Lublinie organizowane przez Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku. Tematem tej edycji Mistrzostw będzie BOTANIQUE Rock. W drodze eliminacji wyłonionych zostanie 10 finalistek, które będą się starać o tytuł najlepszej.

Gala Miss Polski Lubelszczyzny

22 marca w godz. 18:00-21:00 podczas Beauty Days odbędzie się Finałowa Gala Miss Polski Lubelszczyzny. Wybory stanowią eliminację do najbardziej prestiżowego konkursu z branży w kraju – Miss Polski. Dbając o wysoką jakość wydarzenia organizatorzy zaangażowali w projekt najlepszych w swoich branżach. Ponadto przygotowywany jest unikalny scenariusz, który zakłada tworzenie muzyki do poszczególnych prezentacji na żywo podczas występu, częściową improwizację układów na scenie i wiele innych niespodzianek.

23 marca (niedziela)

Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego

Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego w Lublinie odbędą się już po raz siedemnasty. Organizatorami Mistrzostw są: Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie. W ramach zmagań konkursowych uczniowie wykonają fryzurę dzienną oraz fryzurę wieczorową. Zawodników oceniać będzie jury złożone z sędziów kadry narodowej fryzjerstwa polskiego. 

 

Szczegółowe informacje: www.beautydays.targi.lublin.pl.

 

BEAUTY DAYS 2014:

22 marca (sobota) godz. 12:00-21:00

23 marca (niedziela) godz. 10:00-17:00

MIEJSCE:

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, Lublin

 

KONTAKT:

Project Manager Targów Beauty Days 2014:

Magdalena Kowalczuk

tel.: (81) 458 15 37, (81) 458 15 11, 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Czytano: 2283
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum