Informacje

MedicalPro rozdaje 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych MedicalPro rozdaje 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych Hot

MedicalPro to ceniony producent urządzeń i preparatów kosmetycznych, które dedykowane są profesjonalnym salonom urody. Od niedawna marka ta jest obecna na polskim rynku, na którym pojawiła się, jako odpowiedź na rosnące wymagania klientów branży kosmetycznej. Firma Finance Way Sp. z o.o, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów MedicalPro w Polsce, przygotowała ofertę, która zakłada m.in. przekazanie salonom urody 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych TA315. 

Kombajny kosmetyczne MedicalPro dla najbardziej wymagających klientów

Marka MedicalPro należy do amerykańskiego koncernu GIS LLC. W 2010 roku GIS LLC stworzyło markę MedicalPro  i od tego czasu sukcesywnie buduje swoją pozycję, jako marka produkująca kombajny kosmetyczne najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada urządzenia, które umożliwiają wykonywanie kompleksowych i profesjonalnych zabiegów estetycznych, między innymi usuwanie blizn, redukcję rozstępów i cellulitu, wyszczuplenie i modelowanie ciała czy odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Marka MedicalPro jest również producentem ekskluzywnych preparatów kosmetycznych o najwyższej koncentracji składników aktywnych, które dodatkowo podnoszą efektywność przeprowadzanych zabiegów. 

Darmowe Kombajny Kosmetyczne TA315 dla salonów kosmetycznych

Oferta MedicalPro kierowana jest przede wszystkim do salonów kosmetycznych. Pozyskane dofinansowanie pozwoliło stworzyć program partnerski, który zakłada przekazanie profesjonalnym gabinetom 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych TA315 - 15 sztuk w każdym województwie. To najbardziej popularne urządzenia wśród aparatów 5w1. Kombajn Kosmetyczny TA315 pozwala na rozszerzenie oferty handlowej salonów kosmetycznych o specjalistyczne zabiegi, takie jak:

1. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej, która rozbija złogi tłuszczu oraz cellulitu i pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej wybranych obszarów ciała.

2. Zabieg falami radiowymi tri polarnymi do ciała, który prowadzi do odnowienia powierzchni skóry a w konsekwencji podniesienia jej elastyczności i spłycenia zmarszczek.

3. Zabieg falami radiowymi bipolarnymi z masażem próżniowym, który zapewnia głęboką redukcję cellulitu. 

4. Zabieg falami radiowymi do lipolizy i drenażu limfatycznego, który ujędrnia i uelastycznia skórę oraz zwalcza cellulit.

5. Zabieg Biolift, o skuteczności równej zabiegom chirurgii plastycznej, który liftinguje twarz, skórę i dekolt.

Jedynym warunkiem skorzystania z proponowanej oferty, jest stosowanie kosmetyków marki MedicalPro do zabiegów wykonywanym Aparatem TA315. MedicalPro przygotowało również dla współpracujących salonów atrakcyjne rabaty na kosmetyki. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę www.medicalpro.pl 

Szkolenia z ekspertem MedicalPro

MedicalPro współpracuje z najlepszymi ekspertami w dziedzinie kosmetologii i promocji zdrowia. Głównym szkoleniowcem marki jest Karolina Sobczyńska-Bartos, która prowadzi kursy produktowe z zakresu obsługi urządzeń MedicalPro i wykonywanych nimi zabiegów. Pani Karolina jest dyplomowanym kosmetologiem z 12-letnim stażem, absolwentką kosmetologii na wydziale Farmacji oraz absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym ukończyła specjalizację Promocja Zdrowia. Dodatkowo odbyła liczne kursy i szkolenia, również zagraniczne, na których poznała najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii. 

Co przekonało Panią do współpracy z MedicalPro? 

Jako doświadczony kosmetolog i dietetyk kliniczny jestem często zapraszana przez firmy do prowadzenia szkoleń czy też promowania ich marki. Mam możliwość współdziałać z najlepszymi przedsiębiorcami w branży. Firma MedicalPro przekonała mnie do siebie innowacyjnym podejściem do współpracy z gabinetami kosmetycznymi, która zapewnia korzyść obu stronom. Z racji wejścia na polski rynek oferuje darmowe kombajny kosmetyczne, zachęcając tym samym do korzystania z kosmetyków marki MedicalPro. Jednak zanim zdecydowałam się podjąć stałą współpracę z MedicalPro przetestowałam zarówno Kombajny Kosmetyczny TA315 jak i kosmetyki oferowane przez tę markę. Dzięki temu zyskałam pewność, że gwarantują to, co dla każdego profesjonalnego gabinetu jest najważniejsze: pełne bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych usług. Jestem przekonana że rok 2015 będzie należał do firmy MedicalPro.

www.medicalpro.pl


Galeria

MedicalPro rozdaje 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych
MedicalPro rozdaje 240 darmowych Kombajnów Kosmetycznych
Czytano: 6490
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum