Informacje

Celar™ AWT ® oraz Carboxytherapy Dual XT™ już w ten weekend na Targach Beauty Forum Celar™ AWT ® oraz Carboxytherapy Dual XT™ już w ten weekend na Targach Beauty Forum Hot

W najbliższy weekend  Beauty Forum otworzy  jesienny sezon targów dla profesjonalistów  branży kosmetycznej. O tym co przygotowała firma SC Beauty Group dla uczestników tego wydarzenia opowiedziała Pani Karolina Martin Dyrektor ds. szkoleń. 

"Nasza firma po raz kolejny weźmie udział w warszawskich targach Beauty Forum. Cieszy nas fakt, że nasze stoisko z edycji na edycję odwiedza co raz większa liczba osób. Targi to fantastyczna platforma do zaprezentowania swojej oferty ale również do zapoznania się z oczekiwaniami potencjalnych klientów. Na najbliższy weekend dla gości nas odwiedzających przygotowaliśmy  przede wszystkim skuteczne, potwierdzone badaniami  metody redukcji cellulitu oraz nadmiernej tkanki tłuszczowej, czyli falę akustyczną oraz karboksyterapię. Swoją premierę mieć będzie Carboxytherapy Dual XT™- najbardziej precyzyjne urządzenie do karboksyterapii na rynku skierowane dla ekspertów. Drugim urządzeniem skierowanym do osób szukających skutecznej metody zwalczania cellulitu jest Celar™ AWT ®. Oba sprzęty będzie można oczywiście na sobie przetestować. Będzie okazja do zadania pytań. Na 12:35 zarówno w sobotę jak i w niedzielę zapraszamy na scenę Metting Point, gdzie nasz szkoleniowiec przybliży Państwu ww. metody. Wierzę, że te dwa nadchodzące dni będą wypełnione ciekawymi rozmowami, spotkaniami oraz wymianą cennych informacji. Czekamy na wszystkie zainteresowane osoby na stoisku nr 22.02. A osoby, które nie będą mogły gościć na targach Beauty Forum zapraszamy do spotkań w innych miastach Polski w sezonie jesiennym oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego."

 


SC Beauty Group sp. z o.o.
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec,
Tel. 32 444 64 65
Tel. 791 002 316
www.scbeauty.pl


Galeria

Celar™ AWT ® oraz Carboxytherapy Dual XT™ już w ten weekend na Targach Beauty Forum
Czytano: 10817
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum