Informacje

Tectonic – żel doskonały Tectonic – żel doskonały Hot

Tectonic – żel doskonały

Na rynku kosmetycznym dostępnych jest bardzo dużo naprawdę dobrych żeli do paznokci. Wiele z nich charakteryzuje jeden składnik lub cecha. Wśród tych dobrych żeli, które mają w sobie to coś, jest jeszcze jeden żel – Tectonic – żel doskonały. Jeśli dbasz o prestiż swojego gabinetu oraz dobrą opinię swoich klientek, zadbaj o to aby żel na którym pracujesz był doskonały... Twoje klentki powinny do ciebie wracać nie po to by na nowo nałożyć paznokcia, który jej odpadł czy się złamał, ale po to by je uzupełnić.

Przełom na na rynku kosmetycznym, rewolucja w świecie paznokci, jedyny w swoim rodzaju żel zawierający włókna jedwabiu! Żel Tectonic charakteryzuje się zawartością akrylu, ale przede wszystkim jest on bogaty we włókna jedwabiu. Włókna te maja właściwości rekonstruujące naturalną płytkę paznokciową i do tej pory były stosowane głównie w tym celu. Dziś żele te używa się ze względu na niespotykaną wytrzymałość na urazy mechaniczne.

Włókna jedwabiu zatopione w zawiesinie żelu nadają mu charakterystyczną konsystencję, można ją porównać do konsystencji bezbarwnego akrylu zmieszanego z liquidem. Nie ciągnie się jak klasyczne żele, przez co jest bardzo łatwy
w aplikacji.  Ma zatem konsystencję pozwalającą modelować kształt paznokcia, a polimeryzacji ulega dopiero po kontakcie z promieniowaniem emitowanym przez lampę UV. Żel ma lekko mleczną barwę, jednak po utwardzeniu staje się całkowicie bezbarwny. Idealnie zatapia się w nim ozdoby.

Co jest charakterystyczne dla żelu Tectonic?

  • włókna jedwabiu są ułożone prostopadle przez co żel ma strukturę nie do zniszczenia, w innych żelach jedwab ułożony jest równolegle co nie nadaje mu odpowiedniej wytrzymałości, a zawarty w żelu jedwab ma jedynie właściwości odżywcze dla naturalnej płytki paznokcia. Prostopadłe ułożenie włókien zapewni wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne – te powstające  dość często podczas pisania na klawiaturze komputera, oraz jednorazowe jak przypadkowe stuknięcia o twarde elementy. Jedyną wadą żelu jest to, że po utwardzeniu w lampie i przemyciu cleanermem żel pozostaje matowy.

Czytano: 6002
Ilość publikacji: 11
  Artykuł miesiąca:
  Wyróżnienia:
O autorze:Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum