Redakcja

Nasza misja Nasza misja Hot

Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA jest pierwszym, a zarazem największym, dynamicznie rozwijającym się branżowym portalem naukowo - informacyjnym integrującym środowisko zawodowe i poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii oraz nauk pokrewnych. W tym dziale możesz zapoznać się z misją jaką sobie wyznaczyliśmy. Przedstawiamy ideę stworzenia magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl i cele jakie on realizuje.

Magazyn Kosmetologia.com.pl jest pierwszym, a zarazem największym dynamicznie rozwijającym się portalem naukowo - informacyjnym (Rejestr Dzienników i Czasopism poz. 2076), poświęconym zagadnieniom ze świata kosmetologii i nauk pokrewnych.

Dostarczamy Ci aktualnej wiedzy oraz rozwiązań pozwalających na efektywną codzienną praktykę. Tworzymy platformę kontaktu pomiędzy ekspertami oraz potencjalnymi klientami, umożliwiamy kontakt i wymianę doświadczeń pomiędzy specjalistami/kolegami z branży.

Tego wszystkiego oczywiście nie moglibyśmy zrealizować samodzielnie, dlatego współpracują z nami specjaliści z różnych dziedzin kosmetologii, kosmetyki i dziedzin pokrewnych, którzy na łamach Serwisu Kosmetologicznego dzielą się swoją wiedzą.

Umożliwiamy również i Tobie zaprezentowanie się w szerokim gronie i podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Nasze priorytety:

  • Tworzenie aktualnej, unikalnej i wiarygodnej informacji - publikacje znajdujące się w Serwisie są aktualne, unikalne w skali polskiego internetu i stanowią rzetelne źródło informacji. Staramy się, aby były obiektywne, wiarygodne i udostępniane jak najszybciej.
  • Bogata baza artykułów branżowych - zbieramy w jednym miejscu pokaźną bazę wyselekcjonowanych publikacji branżowych tworzonych tylko przez ekspertów w swojej dziedzinie.
  • Integracja środowiska branży kosmetologicznej i kosmetycznej - jest to jeden z ważniejszych elementów naszej działalności. Naszą wizją jest stworzenie silnej solidarnej grupy zawodowej, posiadającej ukształtowane poczucie tożsamości i kroczącej dumnie po swoich ścieżkach zawodowych.
  • Dostarczanie rozwiązań pozwalających na efektywną codzienną praktykę - nowoczesne systemy technologiczne pozwalają na zastosowanie narzędzi ułatwiających prowadzenie codziennej praktyki.

Wierzymy, że dzięki tworzeniu największego w Polsce serwisu naukowo - informacyjnego branży kosmetologicznej, oferującego centrum wymiany doświadczeń, ciekawej zawartości, profesjonalnego podejścia zespołu redakcyjnego magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl obranej misji oraz dzięki naszym PARTNEROM i użytkownikom - będziemy budować sukces i realizować naszą ideę każdego dnia.

 


Czytano: 13148
Ilość publikacji: 2051
  Artykuł miesiąca: 0
  Wyróżnienia: 0
O autorze: Największy Internetowy Magazyn Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Pierwszy, a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijający się portal branżowy o charakterze naukowo - informacyjnym.


POLECAMY
więcej artykułów autora kosmetologia.com.pl
POLECAMY
więcej artykułów z tej kategorii


Oko w oko
Mega Oxy najbardziej innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej
Oko w oko
Bezprzewodowy sensor nawilżenia skóry
Oko w oko
Lekarstwo na blizny i zmarszczki?
Oko w oko
Kapsaicyna - za czy przeciw?
Oko w oko
Kurkuma nie ma działania terapeutycznego
Oko w oko
Sylwestrowa stylizacja z Noble Lashes i DDTVN
Oko w oko
Dr Google na wszystko - na urodę, na chorobę
Oko w oko
Uważajcie na kuracje oczyszczające organizm!
Oko w oko
Wydanie specjalne LNE już na rynku!
Oko w oko
Najnowsze badania wskazują, że regularna depilacja woskiem, przycinanie lub usuwanie włosów intymnych maszynką czterokrotnie zwiększają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Oko w oko
Kosmetyczne limuzyny - wyprzedaż rocznika 2016!
Oko w oko
Zamykanie naczyń na światowym poziomie
Oko w oko
Kolejny Instytut Image
Oko w oko
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Oko w oko
Laser frakcyjny co2 w gabinecie
Oko w oko
Oferuj klientom to, czego pragną, a nie to co myślisz, że pragną
Oko w oko
Kosmetolog, który może wykonywać iniekcje - to możliwe?
Oko w oko
Sprzedawaj korzyści, a nie usługi, a salon będzie pełen klientek!
Oko w oko
Kasa fiskalna do salonu kosmetycznego? Mała, elegancka i funkcjonalna!
Oko w oko
Waxperts - Nowa generacja wosków do depilacji!
  Forum