17 Feb, 2019
Warsaw
8 ° C
Do góry
  /  Edukacja   /  Nowy dział w Serwisie Kosmetologicznym

Nowy dział w Serwisie Kosmetologicznym

107

Osoby pracujące w branży kosmetycznej bardzo często dokształcają się za pomocą czasopism branżowych. Nie zawsze jednak mają czas na to, aby analizować, które z nich są najbardziej wartościowe. Postanowiliśmy ułatwić wam to zadanie.

Często, kiedy wchodzimy do dużych księgarni w centrach handlowych zyskujemy dostęp do kilkunastu, a czasami nawet kilkudziesięciu czasopism z branży kosmetycznej. Przerzucamy kartki, decydujemy się na zakup, który najczęściej wiąże się z wydatkiem ok. 10 zł i po przyjściu do domu niejednokrotnie odkrywamy, że tak właściwie nie o to nam chodziło.

Niezależnie od tego, czy chcemy przejrzeć wszystkie czasopisma na sklepowej półce, czy odwiedzić strony internetowe redakcji, zajmie nam to bardzo dużo czasu, kiedy jeszcze dodamy do tego rozbieżności w terminach ukazywania się nowych numerów, dojdziemy do wniosku, że raczej nie jesteśmy w stanie stale trzymać ręki na pulsie.

Postanowiliśmy zaspokoić potrzeby osób zainteresowanych śledzeniem na bieżąco prasowych nowinek i stworzyć dla was pierwszy, największy na rynku przegląd prasy.

W zakładce edukacja, powstanie nowy dział, w którym pojawiać się będą opisy najnowszych numerów czasopism kosmetycznych, obejmujących tematyką różne aspekty pracy kosmetologa i kosmetyczki. Większość z nich adresowana jest do osób pracujących na co dzień w gabinetach, nie zabraknie jednak prasy opisującej inne dziedziny kosmetologii.

W oczekiwaniu na najnowsze numery, najbardziej popularnych czasopism, zamieszczamy na razie opisy ostatnich wydań mniej znanych pism.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego nowego działu! 

Wyślij Komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress