19 Dec, 2018
Warsaw
-1 ° C
Do góry
  /  Kontakt

KONTAKT

Magazyn internetowy – Kosmetologia.com.pl
Rej. Dz. i Czasop. poz. 2076

Wydawca:

SC BEAUTY GROUP Sp. z o.o.

ul. Saska 5E
03-968 Warszawa
REGON: 243558290
NIP: PL6443507161

Reklama i współpraca:

Agata Polakowska

a.polakowska@scbeauty.pl

tel. 794 500 309

Redakcja:

Karolina Martin
Redaktor naczelna
k.martin@scbeauty.pl

Monika Machaj
m.machaj@scbeauty.pl
Patrycja Tłustochowicz
p.tlustochowicz@scbeauty.pl
Agnieszka Łyczak
a.lyczak@scbeauty.pl
Katarzyna Pypno
k.pypno@scbeauty.pl
Izabela Miklewicz
i.miklewicz@scbeauty.pl
Karolina Polej
k.polej@scbeauty.pl
Anita Ślusarczyk
a.slusarczyk@scbeauty.pl
KarolinaWitek
k.witek@scbeauty.pl
Nadia Annam
n.annam@scbeauty.pl

Dział graficzny:

Tomasz Pogrzeba
t.pogrzeba@scbeauty.pl

Wydawca:

Dariusz Bandachowicz
d.bandachowicz@scbeauty.pl

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress